CCTV sistemleri hakkında dokümanlar

arkadaşlar
Elimde 320 kameram var ve bunlar 16 lık DVR giriyor ve matrix switcher ile görüntü aktarımı yapıyorum fakat elimde ki klavyeyle 9 tane dome kamerayı kontrol etcem ve bir tanesini kontrol ediyorum fakat geri kalanların baglantılarını nasıl yapmam gerek seri bir şekilde olcaksa kablo bağlantıları nasıl olmalı?

Diğerlerinide parelel bağla...

Merhaba arkadaşlar ben 23 kameralık bir sistem bağlıyorum yanlız kullandığım kamradanmı yoksa adaptörden bilmiyorum 80 metre üzeri kameralardan görüntü alamıyorum. Bu konuda tecrübesi olan yada önerisi olan varmı. yardım lütfen

mrb mdeniz27 sorun adaptörden uzun mesafede voltaş düşümü olur oda kameraları etkiler,
kullandığın adaptör kaç amperlik, 30 A düşükse sorun çıkarır 23 adet kamera demişsin 1 er amperden 23 amper yapar birde mesafe devreye girerse yani yetersiz gelir en az 30 A lik adaptör kullan kolay gelsin.

arkadaslar ben kablosuz ve canak antenle goruntu aktarimi konusuyla ilgileniyorum.yani soyle ozetleyeyim konuyu.bir santiye var ve bu santiyenin 25-30 km uzaginda bir noktada ofis var.Santiyede kurulu hazir bir sistem var ve buradaki goruntuyu 25-30 km uzaga tasimak istiyorum.Bununla ilgili bir bilginiz var mi ve marka model verebilir misiniz?Tesekkurler simdiden

çanakla olmaz eğer dvr cihazın varsa lokalde onun networkünü taşırız.a/p ile 20 km için 1 aktarım noktası yaparsın toplamda 3500 usd maliyet çıkar.

Güvenlik Sistemleriyle ilgili özel ve/veya resmi sertifika kursları hakkında bilgisi olan var mı, acaba? Yada yararlanıp, bilgi alabileceğimiz bir bağlantı paylaşabilecek olan?
Bu işten çok kazanç sağlamış olmama rağmen sürekli bu konunun sıkıntısını çektim. Güvensiz bir güvenlik sistemcisi olduğumu düşünüyorum. =(

arkadaşlar 16 kameralı cctv bağlantısı hakkında yardım istiyorum, bağlantı şeması lazım yardımcı olursanız çok sevinirim...

neden kablosuz olmak zorunda onu sölesendaha iyi olurdu hazırda olan bir internet yokmu sistemi istediğinan internet üzerinden kullanabilirsin yok illede link hattı kuracam diyorsan evvela antenlerin birbirini görmesi lazım yani iki anten veya üç yada 4 artık kaç antenle kurulacağı tam olarak belli diil yani biz burdan malzemeye yazalım kurulumu anlatalım sen yap cinsi bişey diil ii bien birisinin gelip tespit yapması lazım ve ucuz bişey diil

arkadaşım kamera ve adaptör bağlamasını bilmiyorsan uğraşma kendine zarar verirsin hadi bağlamasını öğrendin ayarlarını yapamayım gelecen buraya falan marka dvr kayıt cihazı aldım filan marka kamera ama randıman alamadım ne tavsiye edersiniz diye soracan bilmeden markayıda kötüleyecen iyisimi işi bilene bırakalım ki 3 kuruşluk masraftan kaçıp cihazları yakıp daha masraflı hale getirmeyelim

arkadaşlar 16 kameralı cctv bağlantısı hakkında yardım istiyorum, bağlantı şeması lazım yardımcı olursanız çok sevinirim...

16 kanallı DVR cihazı zaten mevcut, ayrıca 2 adet montiör gerekli. 1'i direk 16 adedi için, diğeri seçileni tek göstermesi için. monitörlerin ve kameraların girişinde BNC kullanacaksın kameralara ayrıca 220V AC ya da 24V DC ile enerji vereceksin olacak bitecek..

İnsan Yardım isterken Cihaz Model Bilgisini neden Vermezki Hani Bu iş Şuna Döndü Benim Arabam var 300 Basıyor Bu Araba Nedir : )

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri