BOSCH WFH 1260 ACİL YARDIM

• Konbuyu başlatan alperen33
  • Başlangıç tarihi

alperen33

Üye
forum yöneticilerine ve herkese selam...Bosch wfh 1260 marka makinemin şöyle bir arızası var.makine herhangi bir programda çalışmaya başladıktan sonra kendi kendine hazır konuma geçiyor.tekrar başla dedikten sonra devam ediyor.bazende tekrar başla dedikten sonra saniyede hazıra geri atıyor.yetkili servise durumu belirttim.ana kart sorunu olduğunu söyledi.kartın hangi kart olduğunu tam bilemediği içinde 300 lira civarı bir rakam belirtti.tamir olursa da sıfır kartın yarı fiyatına falan denk geleceğini öngördü.sizlerden öneri bekliyorum acil olarak..bu kartı daha uygun bir fiyata bulabilir miyiz net ortamında..bulabilirsek tam olarak ne adla aramalıyız.bir kodu falan var mı?şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...:(:(

kanyak

Uzman Üye
söküp açma kapama şalterinin kontaklarını temizlerseniz düzelecektir.

usta murat

Üye
kanyak ustanın söylediklerine ek olarak açma kapama şalterinin kart üzerindeki bacak lehimlerini kontrol edin....

Konu Sah

alperen33

Üye
karşılık verdiğiniz için çok teşekkürler deneyeceğim...

arda_31

Üye
o modellerde ana karttdan ziyade kapı kilit sorunuda olabiliyor makina çalışıyor kapı kilit ısındıktan sonra bırakıyor ve makina hazır konumuna geçiyor makinanın başında bekle hazıra geçtiğinde kapıyı açmayı dene kapı açılıyorsa kapı kilitiniz arızalıdır..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
114,889
Kullanıcılar
420,309
Son üye
SongülAkbaş

Yeni konular