bir sanatkarı en çok kahreden

turgaybuz

Üye
çok iyi bildiginiz bir işi işi bilmeyen eline yakışmayan biri tarafından beceriksiz eller tarafından ne hale geldigine seyirci kalmak bir sanatkar için en kötü şeydir

penseyi takan elektrikçiyim derse olacağıda böyledir .devlet bu işlerle uğraşanları ehliyetlemelidir .elektrikçilik bitti artık bu pensecilerin yüzünden bence ....artık bırakacağım inanın bu işleri okuyana iş yok ama hiç bişey bilmeyen vasıfsız olduğu halde kendini bir pense takıp vasıflı göstermeye çalışanlardan dolayı...esas kaymağıda inanın bunlar yiyor zaten ....BU MESLEK BU KADAR VASIFSIZLAŞTIRILMAMALIDIR ....

Son düzenleme:
mümkündür. Köyde ev tesisatına müdahale edicem buatı açtım one beton :S... Söverken ağzım yamuldu.

Elektrik yangınına su ile müdahale eden hangi gruba giriyor :rolleyes:

Elektronik devrelerin kablolarını bir birine sürterek kıvılcım çıkıp çıkmadığına bakarak cihazın sağlamlık testini yapanlar...

arkadaşım dediğinize kesinlikle katılıyorum zefiran arkadaşın dediğine doğru söylüyor ben manisa somada teiaş ın yerinde eğitim gördüm 1 ay boyunca ekat belgesi aldım hat çekiyorum trafo iş yapıyorum bir firmadada elek.tekn. olarak çalışıyorum ama dışarıda cebine pense takan hat çekiyor pano yapmaya çalışıyor halkımızda ucz olsunda ne olursa olsun diyor bazen dışarıya işe gidiyorum inanın arkadaşlar pano demeye bin şahit gerek saçama sapan adamlar yoğurdun kaymağını iyi yiyor ehliyet şart o zman neden bizim elektrik camisaı okul okuyor ehliyet alıyor sizce haksızmıyım

elektronikçiyim diyenlerde çok...
milleti salak yerine koyuyorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,063
Son üye
denizdeniiiz

Yeni konular

Geri