Bilgisayara virüs bulaşmış, açılmıyor.

osiloski

Üye
Bilgisayar açılmıyor. Ekrana bir yazı çıkıyor. Virüs bulaşmış. Nasıl formatlayabiliriz. Setup'dan birşeyler yapabilir miyiz.

nasılmı formatlarsın bilgisayarında kurulu windowsun ne
elinde format cd si varmı
yoksa windowsuna göre cd bulman lazım
ayrıca en önemlisi formattan sonra bilgisayarının driverleri elinde mevcutmu
format atmaktan daha önemlisi driverlerdir unutma

Format atmadan bir çözüm mümkün mü? Bilgisayarcılar hep format diyor. Yani setup'tan bir şey yapamaz mıyız?

Format atmadan bir çözüm mümkün mü? Bilgisayarcılar hep format diyor. Yani setup'tan bir şey yapamaz mıyız?

yaparsın bilgisayarın açılıyor ise takip et bu dediklerimi uygula düzelir
Başlata gir ordan donatılara gir ordan sistem araçları içerisinde olması lazım sistem geri yükleme var ona tıkla bilgisayarını düzgün çalıştığı bi güne geri döndür bilgisayarın cillop gibi olur

Yardımın için teşekkür ama ben daha bilgisayarı açamıyorum. Yani başlata gelemiyorum.

Yardımın için teşekkür ama ben daha bilgisayarı açamıyorum. Yani başlata gelemiyorum.

açılırken f8 yada f9 a bas çek bas çek bas çek sora ekrana yazılar gelicek güvenli mod falan yazar güvenli modu seçip enterle bilgisayarın açıldıktan sonra dediğimi dene

tamam işte güvenli modda açtın ise şimdi başlat menüsünden donatılar orda sistem araçlarında sistem geri yükleme var ona tıkla orda sana bi takvim çıkartır atıyorum ayın 2 sinde bilgisayarın düzgün çalışıyordu ise ayın 2 sini seç ileri de o kendi ayarlar sora açılır düzelir

Çok teşekkür ederim. Bu yöntem çalıştı. İyi oldu. Şimdi normal çalışıyor. Demekki formata her zaman gerek yok.

paranı her zaman sağa sola saçma kardeş bizde yalan dolan olmaz çalışması için elimden geleni yapmaya çalıştım hepsi bu güle güle kullan kardeşim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri