benim makinemin tek 1 makinemim saatlik elektirik harcaması nekadar

ben bi ürün üretiyorum ama makinenin 1 saatlik çalışmada nekadar elektrik harcadığının maliyetini bulamadım sayaçtan öğrenmeye çalışığımda diğer makinelerinde tüketimi işin içine giriyor o yüzden ordanda olmadı benim anliyacağım şekilde yardımcı ola bilirseniz çok sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Makina monofaze mi trifazemi?.. Bu makinanin enerji aldigi panoya 1 adet suzme sayac baglatirsin..1 saatte ne kadar enerji tuketiyor elektrik birim fiyati ile carparak bulursun.

ben bi ürün üretiyorum ama makinenin 1 saatlik çalışmada nekadar elektrik harcadığının maliyetini bulamadım sayaçtan öğrenmeye çalışığımda diğer makinelerinde tüketimi işin içine giriyor o yüzden ordanda olmadı benim anliyacağım şekilde yardımcı ola bilirseniz çok sevinirim

güç ölçer tip pens ampermetreler var sana aktif gücünü reaktif gücünü faz açısını v.s bir çok detayı verir

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri