benim makinemin tek 1 makinemim saatlik elektirik harcaması nekadar

ben bi ürün üretiyorum ama makinenin 1 saatlik çalışmada nekadar elektrik harcadığının maliyetini bulamadım sayaçtan öğrenmeye çalışığımda diğer makinelerinde tüketimi işin içine giriyor o yüzden ordanda olmadı benim anliyacağım şekilde yardımcı ola bilirseniz çok sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Makina monofaze mi trifazemi?.. Bu makinanin enerji aldigi panoya 1 adet suzme sayac baglatirsin..1 saatte ne kadar enerji tuketiyor elektrik birim fiyati ile carparak bulursun.

ben bi ürün üretiyorum ama makinenin 1 saatlik çalışmada nekadar elektrik harcadığının maliyetini bulamadım sayaçtan öğrenmeye çalışığımda diğer makinelerinde tüketimi işin içine giriyor o yüzden ordanda olmadı benim anliyacağım şekilde yardımcı ola bilirseniz çok sevinirim

güç ölçer tip pens ampermetreler var sana aktif gücünü reaktif gücünü faz açısını v.s bir çok detayı verir

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,913
Son üye
Sadullahfahri

Yeni konular

Geri