Ben projelerime nerden ödenek bulacagim

yusuf123

Üye
Abi bu sefer kose oldum diyorum ama ödenek bulamadığım için 1yil sonra başka biri aynı projeyi hayata surmuş kose olmuş böyle bir kuruluş yokmu

projeni biraz anlat yardımcı olmaya çalışırız.

eğer yukarıdaki soruya hemen projeni burada yayınlarsan projeni başkaları kapmış olur
eğer yayınlamazsan birisi ile paylaşırsan onun kapma riski olabilir. :)

ama projenin de gerçekten köşeyi döndüren bir mevzu olup olmadığını anlıyamıyoruz

hali ile fikir konusunda da tamamını açıklayı değil neyi en iyi şekilde yaptığını anlatman gerekiyor.

bir de yatırımcılar da risk alıyor (ben yatırımcı değilim o kadar param yok :) ) ve o ilgili olaydan para kazanmak istiyor ( hep köşe kapmaca ) hali ile belki 5 yılda geri gelecek olan bir işe yatırım yapmak yerine bankaya yatırım yapıyor :)

devlet ise haklı olarak belli bir miktar yatırım yapılmasını istiyor ( rekabet falan fişmekan dengesi bozulmasın , herkes iyi olsun mantığı) bir de devlet napsın adam proje daha önce birisi tarafından yapılmış olabiliyor buna da yatırım yapmak istemiyor

eğer parası olan bir arkadaşın varsa o da bu yatırımı uygun görürse neden olmasın

umarım işe yarar bizlere faydası olan güzel bir projedir.

iyi çalışmalar

Bloomberg tv.de yeni bir program başlıyor. Adı ddtürkiye.
İngiliz versiyonunu izlemiştim. Bir kaç yatırımcı bir araya geliyor, fikir sahibi yaptığı veya yapacağı projeyi anlatıyor. Yatırımcılar beğenirse belli bir yüzde ile anlaşıyorlar. Yakında bloomberg tv.de başlayacak.
Benimde bir kaç projem var. Onları sunmayı düşünüyorum.

şef abim bende tam onu arıyodum yani tam olarak istediğimi söyledin

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri