Beko d2001 su ısıtmıyor resimli

Xir

Üye
Ustalarım merhaba,
Makinam uzun süredir su ısıtmıyor ve usta bulmakta zorluk yaşıyorum. Anakart olabilir kesin değil diyorlar bende boşa masrafa girmek istemiyorum. İş başa düştü ve anakartımı söktüm resim olarak paylaşıyorum. Bir patlak var sanırım eğer bunu bir elektirçide değiştirsem sorun çözülür mü?
Resim olarak paylaşıyorum. Teşekkürler şimdiden

Ekli dosyalar

• IMG_0157.jpeg
    IMG_0157.jpeg
    344.6 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0156.jpeg
    IMG_0156.jpeg
    336.3 KB · Görüntüleme: 52
Ustalarım merhaba,
Makinam uzun süredir su ısıtmıyor ve usta bulmakta zorluk yaşıyorum. Anakart olabilir kesin değil diyorlar bende boşa masrafa girmek istemiyorum. İş başa düştü ve anakartımı söktüm resim olarak paylaşıyorum. Bir patlak var sanırım eğer bunu bir elektirçide değiştirsem sorun çözülür mü?
Resim olarak paylaşıyorum. Teşekkürler şimdiden
güzel insan, bir elektronikçiye ilk önce o röleyi söküp sağlamlık testi yaptırınız, eğer çalışıyorsa yerine güzel bir lehimle kartınızı kullanabilirsiniz. zaten sağlam değilse değiştirip test etmek lazım. zaten usta ve işini bilen birisi ise seri lambayla test eder size çalışıp çalışmadığını söyler.

Ustalar yardımlar için sağolun resimde gözüken yeri sadece temiz şekilde lehim yaptım. Sökmedim bile. Şu an ısıtma çalışıyor. Umarım sorun çıkartmaz.
elektronik kart kısa süre sonra arıza verecektir.İlgili rölenin yandan eridiğini göreceksiniz bana ulaşın tamiri konusunda yardımcı olurum.

Mavi kutupsuz kondansatöru degisin. Bakımcınin dediği gibi roleniz kısa zamanda bozulacaktir

Mavi kutupsuz kondansatöru degisin. Bakımcınin dediği gibi roleniz kısa zamanda bozulacaktir
Lehim yaptığım parça mı acaba elektrikten anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın. Mavi olan parça demişsiniz elektrikçide bulabilir miyim bu parçayı. Şu ana kadar sorun çıkartmadı makina

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri