Beko D2001 Program erken bitiyor

Asklepios

Üye
Merhaba,
Beko d2001 makinem hem 1 hem de 2. programda programı 15-20 dk sonra bitiriyor. Deterjan kapağı açılmıyor. Kapağı açıp deterjanı içine koydum gene de program erken bitiyor. Makinem ne yazık ki usta çağırılacak bir yerde değil. Reset attığımda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Su aldığını duyuyorum. İlk anakart diye düşünmüştüm ama forumda okuyunca NTC sensörü de olabilir mi diye düşünüyorum. Hobi elektroniği tecrübem ve ölçü aletim var ancak makinede nasıl test ederim bilemedim. Sizce başka neden yoksa her ikisini de sipariş eder değiştirebilirim. Ama iki parçayı alıp da gene çalışmayan makine hüsranına uğramak istemiyorum. Başka bir öneriniz olur mu ?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

elektronik kartınız arızalı bana ulaşın gönderin tamirini garantili şekilde yapıp yollarım.

Çok teşekkür ederim. Makine ailemin yazlığında. Hafta sonu gidebilirim söküp size kargolamam tekrar takmam en az 2 hafta sürer. Makineye ihtiyaçları da devem ediyor. Sizde kart varsa satın alabilir miyim? İnternette baktım satılıyor. Tabi çözemediğim bir sorun da internette iki farklı kart olması. Açmadan hangisi olduğunu gösteren bir işaret var mı acaba ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri