beko D 7081 E ÇAMASIRMAKİNAMSI ARIZA

guler41

Üye
Elektrik kesintisi sonrası kpak açılmamıştı üst kapağı sökerek kapağı açtım kapak kilitinin plastiği aşınmıştı değiştirdim ancak enerji verip çalıştırdığımda hiç birişlem yapmadı birde forumda verien arıza ve test kodları tüm modeller için geçerlimi

değiştirdiğiniz parça tam olaran nedir? tahminim değiştirmeniz gereken kapı emniyet anahtarıdır.

Değiştiğini parça. Kapı acma düğmesi olarak geçiyor üzerindeki ambalajında arıza kodu 274 yazıyor bu tam olarak. Kapak açmak için bastığımız duymanın arkasında çelik klavuz teli çekerek kapağın açılmasını sağlıyor sizin söylediğiniz ise emniyet kilidi galiba

şuan ki sorununuz tam olarak nedir acaba

klıt arızalaı klıdı dırek yapın calısırın kılıdın dırek uclarını bulmak ıcnde ucu fıslı kablo yapın 3 tane uc var bunlara sıra ıle elektırk verın sıgortayı attırabılr eger taktınz uclar sıgortayı attırmazsa kılıdın damanı yıtın kılıt kıtler sızde 220 verdınız uclara gelen ucları kısa devre yapın çalıstırın

selamlar, bende beko D 7081 E çamaşır makinesi kullanıcısıyım. Şuanda bir arıza var. Makine açıldığında 600 ışığı yanıp sönüyor, ekranda ( ı L ) yazısı var '' ı '' yanıp sönüyor. başlat/bekleme/iptal düğmesine 3sn basıyorum ama herhangi birşey olmuyor. bekleme ışığı yanıyor. konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri