Audio Diafon Sistemi

Rkadaşlar diafon la ilgili bir yardım a ihtiyacım var santralden 17 nolu ucu zil panosuna getirip ortak uca giriyoruz ve zil panosuna zil tafosundan bir + getiriyoruz bunu zillereköprülü baglıyoruz dogrumudur teşekkürler.

Rkadaşlar diafon la ilgili bir yardım a ihtiyacım var santralden 17 nolu ucu zil panosuna getirip ortak uca giriyoruz ve zil panosuna zil tafosundan bir + getiriyoruz bunu zillereköprülü baglıyoruz dogrumudur teşekkürler.

arkadaşım 17 numara adı üstünde ortak uç bagladın zaman zillerin hepsine gider zaten kolay gelsin

audi diafon sistemlerinde önemli olan dt8 veya dt4 ü dogru ve eksıksiz olarak santrala ulastırmaktır.bu insaat halindeki binalarda merdiven altı işçiligini gerektirir ki bu diğer işçiliklere göre ustalık gerektirir.isteklerini karsılayacak audi sistemini iyi bir malzemeci gereken neyse temin eder ve kutuda şema mevcut olup,hangi rengin nereye bağlantı yapılacagı açıklanmıştır.kutudan cıkacak şemaya göre hareket etmen tavsiye olunur.

Audio zilli kapı otomatıklı sıstem panelden daire içlerine dt8 parelel çeliyor dt8 yeşil uçboş bunu daire önundeki zil butonuna bağliyoruz ? kapi önündeki zilbutonuna dt8 harıcı başka kaplo çekılıyormu ? yardımlarınızı bekliyorum ben bukadar biliyorum

audi fnk311 modeli bir diyafon aldım eski diyafanumun yerine olacağını sölediler.

sorun şimdi şöyle eski diyafon 12345678 10 ic zil dış zil bir tanede isimsiz bir giriş var...
eski diyafonum çift zilli iç kapı basıldığı kadar dış zil melodiyi tamamen çalışıyor.

tüm renkler doğru 10 numaralı girişe mavi kalın bir kablo geliyor..
iç kapı ziline mavi ve beyaz kablo birleştirilmiş bir şekilde bağlı diğer gelen aynı renkteki iki kabloda biri dış zile girişine diğeride isimsiz girişe bağlı.

yeni aldığım diyafonda 12345678 ve 10 var

hepsini bağladım sadece ziller çalışmıyor zaten 4 adet kablo boşa çıktı bunlar eski diyafonda bağlı olan iç zil dış zil ve isimsiz sokete giren kablolar iki mavi ve iki beyaz olan.. yardım ederseniz çok sevinirim...

arkadaşlar geçenlerde bi villaya yer altı kablosu çektim müşteriye sordum görüntülü diafon istermisin die çünkü zil butonu bahçe duvarında istemez dedi çektik kabloyu eeeee be görüntülü istiyorum gömdüğümüz kabloların üstüne betonda döküldü tek umudum telefon için çektğim 20 çiftli telefon kablosu şu telefoncuların kullandıklarından acaba bu kablodan zil ve telefonda sıkıntı olmazda görüntülü olur mu acep.... teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,612
Kullanıcılar
450,614
Son üye
goktug59

Yeni konular

Geri