Audio Diafon Garip bir sorun

mailadresi

Üye
merhaba arkadaşlar elektronikci degilim ama sorunumuda kimseler çözemiyor
sorunumuz şöyle başladı
21 daireli Audio kapıcılı 3 tuşlu bir diafonumuz var yeni taşınan bir ev sahibi ilkin herkese söylesede kimse kabul etmeyince kendisine görüntülü diafon çektirdi sorun bundan sonra başladı
kapı otomatiği diğer dairelerin bir bölümünde çalışıyor bir bölümünde çalışmıyor görüntülü diafonu takan arkadaş mevcut trafonun yeterli gelmediğini onun için ayrı bir trafo bağlıyor ve sorunu hiçbir elektrikci çözmek istemiyor çok karışık diyorlar ya hepsini değiştirin yada görüntü olan sistemi sökün diyor. ben bugün şöyle bir baktım kapı otomatiğine 4 kablo gidiyor 2 si yeni sistemin 2 si bizim eskisinin işin garibi başka dairelerden kapı otomatiğine basıldıgğında çalışıyor ama bazı dairelerinkine çok ince bir ses vererek çalışmıyor sanki gücü yetersiz gibi ben yeni olan kabloyu söktüm eskileri ile bağladım hiç çalışmadı çok garip bir durum tavsiyeniz ne olmalı trafomuzu değiştirmek lazım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yeni sitem diafon kurmadım , diafon konularına bak şemalar verildi, olmadı üretici sitelerinden eriş, gerekli trafo güc bilgisini öğren sizinkiyle karşılaştır.

teşekkürler peki şöyle bir durum mevcut değil mi yani baştan tüm sistemi tekrar kurdurmaya gerek yok
çünkü herkes öyle diyor kime gitsem tüm sistemi kurucan kimse senin derdinle uğraşmaz bulamaz filan diyor
bu arada ben istanbul maltepe deyim çözebilecek bir arkadaş olursa sevinirim

arkadaşlar bir elektrikçi geldi sağolsun çözdü sorun bizim trafo daymış biraz güçlüsünü taktı düzeldi ilgilendiğiniz için teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri