Arkadaşınızın bilgisayarına bağlanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayır o kadar değil henüz

güzel ve yararlı bi progam , fakat internet bağlantısı olmadan çalışmıyor yanlış bilmiyorsam?

Karşı tarafın bilgisayarı uyku modunda iken, çalışır mı bu program?
Yani iş yerindeki bilgisayarı kapatmadan eve gitsem, bilgisayar uyku moduna geçiyor biliyorsunuz, eve gidince iş yerindeki bilgisayarıma bağlanabilirmiyim?

Çok güzel bir proğram...bende bir arkadaşın vasıtasıyla bu proğramı kullan mıştım....yinede teşekkürler..:)

Evet arkadaşlar ben de bu programı kullanan biri olarak...
hem güvenli hem de çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim..
acaba aranızda lisanslı olarak kullanan varmı?
varsa ücretlendirme nasıl oluyor..

slm arkadaşlar bu programı kullanan arkadaşlara sorum olcaktı 32gb bir dosyayı kaç dk kendi pc aktarabilirsin .hiç deneyen olmuşmudur yada en çok kaç gb kadar aktarma işi yaptınız cevaplarınızı bekliyorum .

Dosya boyutu, bağlantı bant genişliği ve kalitesiyle ilgili, 32 gb dosya oldukça uzun sürer, fakat aynı modemden internete çıkan iki bilgisayarda, yerel ağ olduğu için çok hızlı olmakta, (10-15 dakikada aktarabilirsiniz) aynı modemde değilseniz, transferi tek parçalı tavsiye etmem, saatler sürer...

32gblık dosyayı interentten indirir gibi indirisin.. yani bayabi uzun sürer :)

peki bu programı kullanmak için karşı pcninde bu programı kurulmuş olması gerek demii ?
cevap evet ise peki karşı pc yede kurmadan kullanabilecegimiz bir program varmı. ?

bir program kurmadan windows uzaktan bağlantı ile bağlanabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri