Arkadaşınızın bilgisayarına bağlanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vain

Üye
Arkadaşlar, yaklaşık iki yıldır sürekli kullandığım ve çok işime yarayan faydalı bir programı ve kullanımı sizinle paylaşmak isterim. Kullanımı çok basit ve türkçe arayüze sahip olan program sisteminize kurduğunuzda bilgisayarınıza özel bir ID, ve programı her açtığınızda değişen bir parola oluşturur.

Bağlanmak istediğiniz, arkadaşınıza ait ID no yu girdiğinizde program sizden arkadaşınızın o an geçerli olan parolasını ister. Parolayıda girdiğinizde, arkadaşınızın masaüstü karşınızda. Bağlandığınız makinelerin ID leri sabit olacağından bir rehber oluşturmanızda mümkün.

Program xp, vista, win7 uyumludur. Program sayesinde diğer makineye hızlı bir şekilde döküman aktarımıda mümkündür.

https://www.teamviewer.com/tr/

uzaktan yardım için çok güzel bir program bende tavsiye ederim arkadaşlarınızın bilgisayarına kurarak evlerine gitmeden bilgisayarlarını düzenleyebilrsiniz

Bende kulandım ve hakikatende çok güzel bir program. Keşke bunun şifre istemeyeni de olsa :D

bu programı sen mi yazdın :D şimdi kurdum ben bunu başkaları da benim bilgisayara erişemiyor dimi. Güvenelim mi _?

Evet tavsiye ederim.
Güzel proğram denedim ama görüntü biraz puslu gibi. Bilgisayarı açma hariç her şeyi yapın. (proğram kurun, dosya silin, msn açın...)

logmein i tek geçerim.

bende 1 yıldır kullanıyorum.sorunuz güvenilir..yanlış şifre girdiğim anda bana mail atıyor..yanlış şifre girildi sen mi yaptın yoksa başkası mı diye bilgilendirme maili yolluyor..:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
peki uzaktan yardım ile arkadasının bilgisayrına format atabiliyormuyuz

Bende kullanıyorum bu programı. Özellikle teknik servis için mükemmel

Arkadaşlar benim pc de bazen msn kendiliğinden açılıyo acaba başka bi makinadan mı yapılıyor veya virüs mü var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri