Arçelik 5500E Çamaşır Makinesinde Sorun

Maile gönderirsek paylaşımın anlamı nerde kalacak??

Buradan alabilirsiniz

Arçelik 5500 E kullanma Klavuzu

Ekli dosyalar

• 5500 E.pdf.zip
    2.7 MB · Görüntüleme: 73
Döküm kapak menteşesi kırıldı fiyatı hakkında bilgisi olan varmı (evde büyü var sanırım kurşun döktürücem birbiri ardından birşeyler çıkıyor devamlı) :)

bizden bekledigin yardımın biçiminide yazarsan sorununuza melhem olalım.

SELAMLAR.ARY5500E Çamaşır makinem var. ön panelde hiç bir tuş çalışmıyor ve ışığı yanmıyor. makineyi elektriğe taktığımda sadece hır hır sürekli bir ses cıkartıyor.şu boşaltması gibi.
bir tamirciye gösterdim anakart arızalı olabilir dedi.yardımcı olabilirseniz seviirim.istanbuldayım gerekirse kartı gönderebilirim.

SELAMLAR.ARY5500E Çamaşır makinem var. ön panelde hiç bir tuş çalışmıyor ve ışığı yanmıyor. makineyi elektriğe taktığımda sadece hır hır sürekli bir ses cıkartıyor.şu boşaltması gibi.
bir tamirciye gösterdim anakart arızalı olabilir dedi.yardımcı olabilirseniz seviirim.istanbuldayım gerekirse kartı gönderebilirim.

Kargo ile yollayın gerekli yönlendirmeyi yapayım .
makinada daha önceden kapı kilidi degişimi oldu ise veya iptal edildi ise orjinal kilit taktırıp kablolarını düzettirin

arkadaşlar arçelik 5500e aldık yeni ama bir türlü çalıştıramıyoruz makinenin sıcak ve soğuk diye iki girişi var biz sadece soguk girişini bağladık çünkü sıcak su yok çalşınca eterjan kısmınan hemen su alıp deterjanı alıyo ama ondan sonra makine zorlanıyomuş gibi bi ses geliyor ama devir yapmıyor kısa bir süre sonra f2 çıkıyor soguk su girişindeki filtreye baktım temiz sorun ne acaba sıcak su girşinin bağlı olmaması sorun yaratır mı yardımcı olursanız sevinirm

Kargo ile yollayın gerekli yönlendirmeyi yapayım .
makinada daha önceden kapı kilidi degişimi oldu ise veya iptal edildi ise orjinal kilit taktırıp kablolarını düzettirin

işin aslı kilit değişip değişmediğini bilmiyorum.
yarın kartı kargolayacagım.
tek.servis hotmail olarak size mail atmıştım.
bilgileri yine mail olarak yazarım şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar arçelik 5500e aldık yeni ama bir türlü çalıştıramıyoruz makinenin sıcak ve soğuk diye iki girişi var biz sadece soguk girişini bağladık çünkü sıcak su yok çalşınca eterjan kısmınan hemen su alıp deterjanı alıyo ama ondan sonra makine zorlanıyomuş gibi bi ses geliyor ama devir yapmıyor kısa bir süre sonra f2 çıkıyor soguk su girişindeki filtreye baktım temiz sorun ne acaba sıcak su girşinin bağlı olmaması sorun yaratır mı yardımcı olursanız sevinirm

Hem sıcak hem soğuk su girişini bağlamanız kerekiyor her ikisinide bağladığınızda sorun kalkacaktır.;)

arkadaşlar hayırlı ramazanlar,kandiliniz mubarek olsun.beko 2820 b çamaşır makinesi su alıyor ve yanlızca tahliye ediyor,hiç bir fonksiyon yapmıyor,beyin sağlam gözüküyor başka motor takıp boşta denedim karttan şüpheleniyorum .yardımcı olurmusunuz.kolay gelsin.A.E.O lun

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri