Arçelik 4562 Bulaşık Makinası Arızası

kaynak hoca harbiden kaynaksın. eksik olma :)

bende arçelik 4562 bulaşık makinası kullanıyorum. açıldığından beri sorunlu fakat 2 aydır çalıştırıyoruz 5-6 saat yıkıyor düğmelerini açıp kapatıyoruz tamamen kapatıp çalıştırıyoruz da bitiriyor müdahale etmezsek yıkamaya devam ediyor tam anlamıyla yıkandığından da emin değiliz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

bende arçelik 4562 bulaşık makinası kullanıyorum. açıldığından beri sorunlu fakat 2 aydır çalıştırıyoruz 5-6 saat yıkıyor düğmelerini açıp kapatıyoruz tamamen kapatıp çalıştırıyoruz da bitiriyor müdahale etmezsek yıkamaya devam ediyor tam anlamıyla yıkandığından da emin değiliz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

beyin'i degıstırmenız sorunu cozecekdır kolay gelsın

teşekkür ederim acaba hangi marka bulaşık makinasını önerirsiniz

merhabalar,
aşağıdaki yönergeleri denedim herhangi bir arıza ışığı yanmıyor,
su giriş ventilini değiştirdim ve sadece tahliye pompası çalışıyor
yeni yıkamaya geçmiyor ne yapabilirim

f1-f2-veya f9 hatalarından biri var !
yazıyı tekrar okuyunuz.

Cihaz kapalı iken " başlat " düğmesine basılı tutun. program düğmesini sağa döndürerek "hızlı program " seçilir. "başlat ledi" yanar yanmaz " başlat " düğmesine basmayı bırakın arıza var ise "program akış ledleri" ile Aşağıdaki arıza kodlarını gösterilir. arıza giderildikten sonra " başlat " düğmesine 3 saniye basılı tutarak arıza silinir tekrar pasıf test programını başlatın arıza yok ise " başlat " düğmesine 3 saniye basarak aktif test programına geçin.

Eğer aktif test programını başlatamıyorsanız F1 - F2 - F9 arızaları var demektir arızaları
giderin ve hafızadan silin.
yukarıda belirtilen arıza resimlerinin bağlı olduğu linkler çökmüş.yeniden yükler misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri