amator cnc calismasi

Su an en son hali bu durumda

Ekli dosyalar

• 1420388630841.jpg
    1420388630841.jpg
    58.2 KB · Görüntüleme: 54
Valla imkanlar kisitli kimse gulmesin ;) calismaya ilk basladigimda butun saseyi sigma kullanicaktim maddiyatin kisitli olmasindan dolayi ne bulduysam onu kullandim masa ayaklari baza şasesi vs

Ekli dosyalar

• 1420388753404.jpg
    1420388753404.jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 51
Gülünecek hiçbir şey göremiyorum, aksine takdir edilecek emeklerin var. İmkan meselesi elbette, önümüzdeki zamanlarda gönlünden geçenleri gerçekleştireceksin. Kolaylıklar dilerim.

Tsk ederim sozel abi , testlere basladim sayilir ufaktan bin cember cizdirdim kagit uzerine onu gormek bile keyif verdi acikcasi ;)

Motorlari ilk basta paralel baglamistim gayet sessiz yumusak net bir calisma sagliyordular forumda yorumlari okudugumda seri baglantiyi onerenlerin cogunlukta oldugunu gordum sonra tekrar bende seri bagladim ama bu seferde motorlarin sesi titresimi vs baya degisti hani bildigimiz step inilti sesi degilde karman corman bi vibrasyon sesi gibi baglantidami yanlislik var diye baktim baglantida dogru her eksene 10mm git diyorum 10 mm gidiyo acaba normalmi sesi ;)

Elinize sağlık güzel olmuş.Gülecek bir durum yok mühim olan yapabilmek değilmi?o zaman birde video koy hem sesi dinliyelim hem cihazı görelim.paralel bağlayanların çoğunlukta olması lazım değilmi?

Tsk ederim togi abim en kisa zamanda video aticam ins. Cogunluk seri diye aklimda kalmis yaniliyoda olabilirim tekrardan bi gozden gecireyim forumu

Forum istatistikleri

Konular
128,353
Kullanıcılar
450,210
Son üye
İsmlll

Yeni konular

Geri