Altium ile bağdaşan bir sorun..

arkadaşlar altiumda bir güç kaynağı devresi çizdim . Güç kaynağı devresini çizdikten sonra pcb aktarımın vs hepsini yaptım.Ancak kimisi güç kaynağı kutusunu ilk öncve almam gerektiğini söyledi yoksa devremi tekrardan çizmem gerektiğini belirtti.Devrem 9 cm'e 5 cm alacağım kutu ise 12.7 ye 12.7 lik yani standart. sıkıntı olur mu ? yardımlarınız için şimdiden sağolun... bu konularda biraz yeniyim mazur görün

arkadaşlar altiumda bir güç kaynağı devresi çizdim . Güç kaynağı devresini çizdikten sonra pcb aktarımın vs hepsini yaptım.Ancak kimisi güç kaynağı kutusunu ilk öncve almam gerektiğini söyledi yoksa devremi tekrardan çizmem gerektiğini belirtti.Devrem 9 cm'e 5 cm alacağım kutu ise 12.7 ye 12.7 lik yani standart. sıkıntı olur mu ? yardımlarınız için şimdiden sağolun... bu konularda biraz yeniyim mazur görün
Merhaba, önce almanizin genel olarak şöyle bir faydası olabilir, montaj delikleri vs. gibi yerlerden PCB 'yi montaj için faydalanabilirdiniz, çizdikten sonra o delikleri muhtemelen kullanamazsınız.

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Aldığınız kutunun ölçüleri-çizimi vardır. Altınkaya da var. Ona bakarak çizebilirsiniz. Kutu da geldiğinde içine direk oturtursunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri