Alinik Mobil Vactra No:2 ( 2-3lt )

Yazdıklarını neden sileyim ki ?
Yorum okuyucuların .

Ayrıca yazılanları silmek gibi durumum yok.
Onursal üye tag ından dolayı zan ediyorsan o sadece eski üyelere yağ yakmak içindir , her hangi bir yetki tanımaz.

Ego sandığın eleştirilerin içerisinde bile yol gösteren kelimeler var görebilene .

Ayrıca gresden başka bir tavsiye sana :
Yaşla başla taşla oynaşma...

Haftasonu yağ aramaya gittim. Mobil Vactra 2 hiç bir yerde 1-2 litre şeklinde satmıyorlar. Teneke olarak satıyorlar. O da 150 TL civarında. Ben de şundan aldım. Lityum bazlıymış. Rengi beyaz değil ama. Gresin açık renklisi gibi bir bir rengi var. Kıvamı ne çok koyu ne de çok açık. Bu yağı arabalara basmanın bir yolunu bulmam lazım. Aslında aklımda bir yöntem var. Akşam deneyeyim. Şimdi Kazım amca gelip "biz bunu da tartışmıştık, ara bul" der. :)

15'lik bir arabaya bir seferde ne kadar miktarda gres basmak gerekir? Bunun bir kararı var mı?

gres-yagi.jpg

Amcayla biraz konuşurken Mobil Vactra 2 nin akışkan bir yağ olduğunu söyledi. Ben arabalı rulmanlarda kullanıyorlarmış deyince çok şaşırdı. "Akışkan olduğu için akıp gider, nasıl kullanıyorlarmış" dedi.

Würth'ün kuru gres toz tutmayan spreyi var onu kullanabilirsiniz.Hem kızaklarda hemde vidalı millerde.

Forum istatistikleri

Konular
128,396
Kullanıcılar
450,280
Son üye
sıdıç45

Yeni konular

Geri