Akıllı Ev Bina Örnek Proje -150 Adet Triplex Villa

Merhaba daha net olarak talebinizi mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırı[email protected]

öncelikle iyi bayramlar diliyorum sabaha az kalmış olsada ben bir konuyla ilgili araştırma ve çalışma yapıyorum öncelikle ben elektronik son sınıf öğrencisiyim tez ödevim için güvenlik sistemleri gibi bi konu seçtim yapmak istediğim şey tam anlamıyla değil ama akıllı ev tarzında fakat malzeme temini ve bu malzemeleri almak konusunda sıkıntım var bana bu konuda yardımcı olabilcek bir firma yada elinde sıfır olmasada çalışır durumda kamera sensörler alarm sistemi gibi malzeme olanlar varsa lütfen yardımcı olsunlar projemle ilgili detay öğrenmek isteyen olursa lütfen mesaj atın, bende bu bayramı rahatca geçiriyim :)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba Aşağıdaki Pdf dosyası hazırlamakta olduğum "Bina ve Ev Otomasyonları" kitabının ilk modulü genel teknik Bilgiler mevcut faydalanabilirsiniz.

merhaba kontrol ettim aktif link.bazen servis sağlayıcı yada dnsden dolayı açılmayabilir ama dosya aktif.

Sayın eeemk;

İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler, Faydalı bir paylaşım. Evet indirme linki şuanda aktif.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri