Akıllı Ev Bina Örnek Proje -150 Adet Triplex Villa

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sizi firma olarak inanılmaz taktir ediyorum,genellikle internette bir döküman aradığımda sizin tarafınızdan hazırlanmış bir döküman bulabiliyorum...Bu paylaşımcılık ruhu umarım hiç değişmez...:)

Sizi firma olarak inanılmaz taktir ediyorum,genellikle internette bir döküman aradığımda sizin tarafınızdan hazırlanmış bir döküman bulabiliyorum...Bu paylaşımcılık ruhu umarım hiç değişmez...:)

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim elbette bu sektörde çalışan insanların faydalanabileceği dökümanları sürekli paylaşacağız.

Sayın Eeemk

Öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık..

Akıllı ev otomasyonuna yönelik Araştırma Yaptım Ama Örnek Bulamadımsizin paylaşımlarınız dışında.Sizden Rica Etsem elinizde farklı autocad projeleri Varsa Paylaşabilirmisiniz Birde Merk ettiğim bir husus daha var,sistemin Beslemesinde kaç damarlı kablo kullanılır ,özel haberleşme kablosunun dışında ki, kablodan bahsediyorum ve her ekipman için ayrı mı kablo çekili,yor birde son olarak ana panoyla beraber mi yoksa ayrı bir panodamı toplanır yükler .

Şimdiden İlginize Teşekkür Ederim

Saygılarımla

İyİ Bayramlar

kesinlikle katılıyorum.Sizler gibi bu işi yapan ve paylaşımcı olan başka bir firma yok sanırım..

Teşekkür ederim arkadaşlar sanırım çoğunuz istanbuldasınız ben de önümüzdeki yıl istanbul ofisinde çalışacağım ümraniyede sık sık ücretsiz seminer eğitim ..vb faaliyetlerde bulunmayı düşünüyoruz bunun yanında sektördeki arkadaşlarlarında deneyimlerinden faydalanmak isteriz.Umarım Görüşme fırsatımız olur.SEVGİLER SAYGILAR İYİ BAYRAMLAR.

merhaba kontrol ettim aktif link.bazen servis sağlayıcı yada dnsden dolayı açılmayabilir ama dosya aktif.

öncelikle iyi bayramlar diliyorum sabaha az kalmış olsada ben bir konuyla ilgili araştırma ve çalışma yapıyorum öncelikle ben elektronik son sınıf öğrencisiyim tez ödevim için güvenlik sistemleri gibi bi konu seçtim yapmak istediğim şey tam anlamıyla değil ama akıllı ev tarzında fakat malzeme temini ve bu malzemeleri almak konusunda sıkıntım var bana bu konuda yardımcı olabilcek bir firma yada elinde sıfır olmasada çalışır durumda kamera sensörler alarm sistemi gibi malzeme olanlar varsa lütfen yardımcı olsunlar projemle ilgili detay öğrenmek isteyen olursa lütfen mesaj atın, bende bu bayramı rahatca geçiriyim :)

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri