72 ekran beko

muratarat

Üye
televizyonda alt yazı geçerken yada herhangi bir dizinin ismini okuyamıyoruz tv de hiçbir sıkıntı yok ama yazılar okunmuyor cihaz yada skart kabloyu değiştirdim sorun çözülmedi kendim elektrik yüksek gerilim arıza Bakım ustasıyım sizce tv yi tamirciye götürmelimiyim

sorunu biraz daha detaylandırabilirsen sana yardımcı olabilirim eğer aklımdan geçen şey ise tamirciye hiç gitmeden sende ayarlıyabilirsin ama bunun için bazı bilgilerin olması gerek tvnin modeli şasi no gibi bu tip bilgileri iletebilirsen sana yardımcı olabiliriz

BEKO F 872 SXS DÜZ KARE TV şu anda tv izliyorum tv de dizi var alt kenarda dizinin ismi yazıyor üsttede yeni bölüm yazıyor fakat yazılar bullanık ve birbirine girmişler aynı şey alt yazı geçerkende oluyor

ekranın boyutları oluyor ya belki ondandır ?

Tüpün arkasındaki kartı kontrol ediniz.söküp yağsız tinerle iyice silin.ondan sonra tekrar deneyin.belki bir lehim kırılması lehim erimesi oluşmuş olabilir.Onun içinde kompile lehim geçin kartınızın üstünden.Muhtemelen görüntü normalleşecektir.

sorunu biraz daha detaylandırabilirsen sana yardımcı olabilirim eğer aklımdan geçen şey ise tamirciye hiç gitmeden sende ayarlıyabilirsin ama bunun için bazı bilgilerin olması gerek tvnin modeli şasi no gibi bu tip bilgileri iletebilirsen sana yardımcı olabiliriz
yazdım ama yardımcı olurmusun

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri