Öncelikle herkese merhabalar forumda daha yeniyim ve danışmak istediğim konu şu : Amerika'dan bir fan aldım cihaz tam olarak bu "https://www.hydroplanets.com/hydrop...-inline-duct-fan-with-controller-400-cfm.html" teknik özellikleride şöyle "440CFM(fanın çekim gücü bu)2630RPM 1.10A ve AC120V/60HZ" Türkiye'de kullanmak istiyorum bu ürünü nasıl bi alete ihtiyacım var sadece akım dönüştürücüyle bu iş kurtarılabilir mi yoksa frekans dönüştürücüde mi gerekir eğer gerekirse düşük maliyetli önerileriniz var mıdır veya alternatif çözüm yöntemleri mevcutmu ? şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
peki cihazın 60hz olması bana bir sorun teşkil etmez mi 50hzde çalıştıgında 7/24 açık olucak cihaz düşük frekans değeri ısınma ve zararlara yol açmaz mı üründe ? 50hzde uyumlu değil ayrıca

ürün elimde şuanda yoksa :( çoktan vazgeçmiştim bu kadar sorun yaşayabiliceğimi tahmin etmedim elektrik bilgim olmadığından basit bir dönüştürücüyle çözüceğimi sanmıştım 20 lira civarında bişeyle :D internette biraz araştırdım bu Hz olayını yabancı kaynaklara da baktım cihaz için çok sağlıksız olucağını sogutma sisteminde güç kaybı olucağını ısınmalara yol açıcağını söylemişler genel olarak.Böyle bişeyle karşılaşmazmıyım peki ?

böyle ısrarla inanmıyormuş gibi soruyorum yanlış anlama tek istediğim emin olmak 450lira saydım ne yazıkki buna trafoyla beraber neredeyse 600lira edicek tek istediğim emin olmak paramı çöpe atmamak

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri