ses nereden , neden geliyor? adaptörden geliyorsa gücü yetersiz geliyor olabilir yada trafo saçlarını dizen özensiz dizmiş ses normal ama ısınmıyorsa 90 dereceye kadar normal verniği akmadıkça...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ustalar ben bi adaptör aldım cihaz calısıyor adaptörle beraber fakat bi titreşim sesi geliyo akımdan kaynaklanan sanırım acık tutamadım ürküp

S.A , fotoğrafını , değerlerini yayınlasaydın daha iyi olmazmıydı !!! kolay gelsin sağlıcakla kalın

ses nereden , neden geliyor? adaptörden geliyorsa gücü yetersiz geliyor olabilir yada trafo saçlarını dizen özensiz dizmiş ses normal ama ısınmıyorsa 90 dereceye kadar normal verniği akmadıkça...

S.A video , film seviyorsunuz bende yayınladım , kolay gelsin sağlıcakla kalın

ses cihazın kendi sesiymiş sanırım bi kaç saat açık şekilde bıraktım gayet sağlıklı çalışıyor gibi gözüktü teşekkürler tekrardan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri