100 watt akkor flamanlı lambayı seri bağla çalışsın.Fan olduğu için
en fazla yavaş döner

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba

fan.png

Dakikadaki devir sayısı ve sesi vs gibi !!!

dönüştürücünün uygun değerlerini tesbiti ile tüm ölçüm testilerini yapılarak alım yapmanız

işten anlayan satıcı elektronikci bulun ve bizzat yanınızda görerek testleri yapın

videoyonun sonuna kadar izlemeniz .

volt / hz / watt ve amper değerini ne kadar olacak dikkat ediniz !!!

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Son düzenleme:
teşekkürler hepinize ilginiz için uygun bi trafo alıp denemeye karar verdim yorumlara güvenerek

umarım bi dertle karşılaşmam 7/24 açık olucağı için korkuyorum aslında biraz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
umarım bi dertle karşılaşmam 7/24 açık olucağı için korkuyorum aslında biraz :)

neden korkuyorsunuz ? dönüştürücünün ısınıp bozulmasından mı ? fanın mı ? vs gibi

gözünüz kesmiyorsa diyelim !!!

dönüştürücü ve fan 1 adet daha alırsınız yedekli kullanırsınız .
bir devre yaparsınız ( zamanlı + dinlendir )
örnek : saat başı 1 biri devreye giriyor biri çıkıyor gibi .

Son düzenleme:
evet fanın ısı yapıp bozulmasından korkuyorum bi yandan da nasılsa fan sogutmuyor mu diyip rahatlatmaya calısıyorum kendimi yeni bi fan alacak bütcem olsa zaten derdim kalmaz ortada 220v/50hz girişli bir fan alıp havalara yükselirdim :D

dönüştürücü kaliteli olmak zorunda , tasarım tekniği devre + malzeme + soğutucusunun önemi !!!
hayırlısı , kolay gelsin , sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
dönüştürücü kaliteli olmak zorunda , tasarım tekniği devre + malzeme + soğutucusunun önemi !!!
hayırlısı , kolay gelsin , sağlıcakla kalın .
bi önerin var mı model olarak ben biraz bakındım fakat sogutuculu mu değil mi anlam veremedim

ustalar ben bi adaptör aldım cihaz calısıyor adaptörle beraber fakat bi titreşim sesi geliyo akımdan kaynaklanan sanırım acık tutamadım ürküp

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri