5050 led arızası

Bacanak_

Üye
https://urun.n11.com/serit-led/seri...ali-5050-smd-5-metre-3-cip-tam-set-P229367475

herkese selamlar bir kaç ay önce aldığım ledi güzel güzel kullanıyordum taki robot üstünden geçesiye kadar (temizlik robotu) temizlik robotu artık ne yaptıysa lede zarar verdi (ledi yere yapıştırmıştım) yanlış hatırlamıyorsam biraz içine çekmişti ledi geri çıkarmıştım. ve daha sonra ledi açtığımda ledin yarısı beyaz ise yarısı farklı renk yanıyor ve kırmızı renklerde farklı renk yanıyor veya yanmıyor. bu vesileyse dedim herhalde ilk 3 ledde sorun vardır ilk 3 ledi kestim fakat bir işe yaramadı ledin iki tarafındanda adaptörü taktım yinede aynı bu lede ne olmuş olabilir? nasıl tamir edebilirim? şimdiden teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri