48v 16kva trafo

muratcam

Üye
arkadaşlar bana primer gerilimi 380 v seconder gerilimi 48 v ve gücü 16 kva olan trafo lazım bu trafoyu nasıl temin edebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kardeşim eğer ankaradaysan ben sana bir adres wereyim...

600. sokak no:9 ağaçişleri koop.ivedik organize sanayi bölgesi.. EKA trasnformatör..

kardeş istanbulda isen karaköyde çok rahat bulursun her türlü malzeme satılıyor orda

arkadaşım Ankara'da ostimde deniz elektroteknik var bizde onların redresörü var 5 senedir hiçbirşey olmadan kullanıyoruz istersen sana adresini veririm ve ayrıca İzmit/gebzede de sönmez trafo var internette aratırsan çıkar Ümit Sönmez bey sana her türlü yardımcı olur

çanta kaynak makinası yapan firmalara git derim yardımcı olacaklarını umuyorum

Bu tip trafolar firmaların elinde hazır olmuyor ama bir kaç gün içinde üretip teslim ediyorlar.Bende daha önce 48v 20kva sını yaptırmıştım.Elektrik malzemesi satan firmaların birinden teklif isteyin size fiyat ve teslim tarihiyle döneceklerdir.

arkadaşlar bana primer gerilimi 380 v seconder gerilimi 48 v ve gücü 16 kva olan trafo lazım bu trafoyu nasıl temin edebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Ergun elektrik izmir internetten bulabilirsin özel trafo imalatı yapıyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri