40 Kg Tolon Çamaşır Makinası

arkadasim simdi farkeden sudur 140 ile 90 numara arasindaki ki eski bir tolon elemani olmam vede bu makinalarin daha ilk ciktiklari zamandaki eger tolon makinanin tarihi ile ilgili bilginiz varsa ornekkoydeki fabrikada rahmetle vede saygiyla andigim Dara Tolon ile yaptigimiz calismalarda kisin ozellikle havalarin soguk oldugu yerlerde vede zamanlarda 140 no yagin vizikotesinin azaldigini vede bunun motorlari vede donusu etkiledigini tespit ettik.dolayisiyla kisin soguk olan bolgelerde makinanizda eger 140 numara yag sorun olabilir.haberci oldugu dogrudur.fakat habercinin kontrol edilmesi tek basina yeterli degildir.sonucta habercininde girisi tikanabilmektedir.ayrica bu makinalarda havalandirma ile ilgili hortumda zamanla tikanmakta vede hava tahliyesi yapmamakta vede o yuzden detarjan kabinda disari tasmalarda olmaktadir.belli donemlerde bu hortumunda temizlenmesi gerekmektedir

beyler bende 20 kg kurutma makınası var start diyorum kontaktor cekip geri bırakıyor neden yaparkı

her türlü dişli yağ olur

80-90 dişli yağı koyman yeterli ama bazıları iş çıkmasın diye hazneye gres de basıyor ama ben tavsiye etmiyorum kolay gelsin

Elektrikli tip ise kontatklı termometrede de sıkıntı olabilir aslında sadece rezistansları kumanda eder ama daha evvel tesisat kurcalanmış ise belki bir değişiklik yapılmış olabilir

ali usta tolon makinaların kartlarını nerede yaptırabiliriz

Merhabalar,
İzmirde bir arkadaşımız var.Kadri ŞENLİER(05368326008) size yardımcı olacaktır. en son bana 700 EURO ya değiştirilmeden çözülmez denilen kartı 145.00 TL kargo dahil tamir etti ve hiç bir sorun kalmadı.

iyi çalışmalar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100

Yeni konular

Geri