3 kw bir motorum var bununla bir ....."

cs-tech

Üye
merhaba arkadaşlar
3 kw bir motorum var ben bu motoru sürücü yardımıyla hızını ayarlamak istiyorum
motor haalandırma için kullanılacaktır.
siziden istediğim nasıl bir sürücü kullanmam...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Selam arkadasım acs 550 serİsİ abb surucu kullanmani tavsİye ederİm

cs-tech arkadaşım bu konuda Danfoss un HVAC FC 102 serisi cihazı var havalandırma sistemleri için tasarlanmış ve özel parametreler eklenmiştir.Birde VLT 2800 serisi cihazı var onuda ala bilirsin

telemecanique atv 31 veya atv71 kullanabilirsin

arkadasım benim tavsiyem delta uygun fiyat sorunsuz çalışma

fiyatından dolayı hep delta kullanıyoruz.ama ABB nin yerini tutamaz.

piyasada birçok inverter var, bunların herhangibirini kullanabilirsin.
x inverter, y inverterin yerini tutamaz gibi yorumlara katılmıyorum. en önemlisi sorunsuz çalışması.
bundan sonra verimine ve istediğin özelliklere sahip olup olmadığına kullanıcı klavuzlarından bakıp öğrenebilirsin.
cep telefonu almak gibi düşünebilirsin, kullanmayacağın özelliklere para verme.
bir de zannedersem tüm inverterlerde mevcut, fan sürerken V/F modunu sabit yerine değişken seçersen ekstra enerji tasarrufu sağlayabilirsin.

sorun çıkarmasın, devreye alırken uğraştırmasın, montajı basit ve fiyatı ucuz olsun, markası ne olursa olsun asıl bu inverterin yerini hiç biri tutamaz :) bunlarıda belirlemek ve kıyaslamak sana kalmış. sanki her inverter ayrı bir dünya mı? doğru kullanıldıktan sonra hepsi en iyisi, yanlış kullanıncada hepsi en kötüsü.

ilin mersedesinden bizim hacı murat iyidir dicem ama artık o da yok :) durmadan başkalarının imal ettiği cihazlarla kendimize pay çıkararak .... yarıştırıyoruz.

uzun zamandır bakıyorum, bir inverter konusu çıktımı ilk başta sıralanıyo tüm markalar, sonra başlıyo kavgalar. neden se :)

Haksızmıyım Arkadaşlar.?

hadi bakalım herkez savunduğu cihazın başta fiyat olmak üzere özelliklerini sıralasın bakalım hangisi iyi bizde bilelim (şunu kullan bunu kullan demek kolay) hodri meydan buyrun

Danfoss VLT 2800 modelini kullan derim fiyat olarakta uygundur.Yada VLT FC 102 modelini ala bılırsın Hvac sektörü için üretilen bir cihazdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri