3 Fazlı Motoru 1 Fazda Çalıştırma (Resimli Anlatım)

Zaten sürücülü bir tane 3 faz motorum var. Ancak sürücü ciddi bir fiyat handikapı... 35 mf takılı idi 45 de paralel taktım. Şu an sorunsuz kalkıyor

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
öncelikle mehrabalar bir konuda bana yardımcı olurmusunuz sizlerden rıcam 2 adet 160 kw chillerimiz var bunun biz saate kaç kw çekmesini ögreneblirmiyiz sizlerden rıcam
öncelikle mehrabalar bir konuda bana yardımcı olurmusunuz sizlerden rıcam 2 adet 160 kw chillerimiz var bunun biz saate kaç kw çekmesini ögreneblirmiyiz sizlerden rıcam

Ekli dosyalar

• chiller.jpeg
    389.2 KB · Görüntüleme: 6
  • 1.jpeg
    256.6 KB · Görüntüleme: 5
  • chiller.jpeg
    389.2 KB · Görüntüleme: 5

Ekli dosyalar

• chiller.jpeg
    389.2 KB · Görüntüleme: 4
  • 1.jpeg
    256.6 KB · Görüntüleme: 3
  • 2.jpeg
    244.6 KB · Görüntüleme: 3
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…