24V elektrikli arıza korna,siren nereden bulabilirim nasıl almalıyım?

Zaten sizin yazınızdan alıntı yapmadım ki ben!150watt yazmış arkadaş ona yazdım!Siz nereyi okudunuz?Sizin yazınıza bir şey demedim ki!
Pardon ben biraz yoğunum da onu farketmedim alıntı yaptığınızı. Başım biraz kalabalık çok bakamadım sadece yorumu okudum hızlıca, kusura bakmayın.

:) guldurmeyın arkadaşlar watt yazdım ama devamını okumadan yorum yapmışsınız wattli olmadan desibel olarak yüksek olması mantıklımı sizce tamam dedığınız gibi yapalım 12 volt 1 A çekecek bir ses yukseltecını kullanalım nekadar alanda etkılı olur

:) guldurmeyın arkadaşlar watt yazdım ama devamını okumadan yorum yapmışsınız wattli olmadan desibel olarak yüksek olması mantıklımı sizce tamam dedığınız gibi yapalım 12 volt 1 A çekecek bir ses yukseltecını kullanalım nekadar alanda etkılı olur
Asıl Sen Güldürme İnsanı Tekin126. Arkadaş Siren Lazım Demiş Anfiden Girip Wattan Çıkıyorsunuz Sanki Siren İmalatı Yapacak :) Hepsi Hepsi 1 yada 2 adet Siren Lazım İşte

Devamını sonradan dikkatimi çekti.Ama bana gelen siparişlerde hep çalışma voltajıyla db si geliyor!Hiç watt dikkatimi çekmedi

Asıl Sen Güldürme İnsanı Tekin126. Arkadaş Siren Lazım Demiş Anfiden Girip Wattan Çıkıyorsunuz Sanki Siren İmalatı Yapacak :)

:)gulebılırsın serbestsın benı sorarsan hala guluyorum konu hakkındada tartışmıyacağım işi gayet ıyı biliyorsunuz

yazdığımı okumadan konuşuyorsunuz senın ıhtıyacını bu gorebılır ıtırazım yok ben oyle eften püften işyerlerı için demedım gurultu oranı 70-80 desıbel olan yerler için önerdım

220 VAC anlamam bu işlerden ama AC 220 tamam kabul aşağidakı örneğede bakın lütfen hoşça kalın

Teknik Özellikler:
Model No MVS-20NF-220 MVS-38NF-220
Nominal Besleme 220 VAC (207 ... 244 VAC)
Güç tüketimi 11 VA
Strok 20 mm 38 mm
Açma ve kapatma süresi 114 sn. 210 sn.
Manuel Müdahale El ile, otomatik resetleme
Kuvvet 1800 N
Konum Göstergesi %0...100
Ortam Sıcaklığı 0°...+45°C
Ortam Nemi % 95 (yoğuşmasız)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar