24V elektrikli arıza korna,siren nereden bulabilirim nasıl almalıyım?

Bakdım Ama Bi Halt Anlamadım. Sirene Vana Motoru mu Takacağız :):):):):)

:) merhaba ustam örnek verdım senın linktekının cevabını vereyim önce 220 VAC benım bıldığım 220 voltta 1 amper buda 220 watt yapar senın takacağın siren demekkı 220 watt mış :) yaş altmış bu yaştan sonra yanlış öğretmeyın bize yaw

Bence Sen Yaşına Başına Bakmadan Elektronik 24v Siren Yerine 220v Motora Bakacağına, Bir 24v Elektronik Siren Al ve İncele. :) . senin teori omik yüklerde (rezistans gibi) gecerlidir. elektronik siren kapastif yüktür :)

Bence Sen Yaşına Başına Bakmadan Elektronik 24v Siren Yerine 220v Motora Bakacağına, Bir 24v Elektronik Siren Al ve İncele. :) . senin teori omik yüklerde (rezistans gibi) gecerlidir. elektronik siren kapastif yüktür :)

pardon sen bıldığını yap boşver niye tartışıyorsam kabahat bende

121 - 2 Sesli Elektronik Siren (120E)

Seri:
Elektronik Siren

Voltajları:
12 VDC
24 VDC
48 VAC bu nedır bakta öğren abuk sabuk konuşma
110 VAC
220 VAC/DC bunada bak anlamını ustana hocana sor sayın 3-eelektronik
48 VDC
110 VDC
12 VAC

Montaj Tipi:
Duvar Montaj

Boyut:
70x76x90

Ton Tipi:
Elektronik Siren

Ton Sayısı:
2 Ses

Ses Çıkışı:
120 dB

Koruma Sınıfı:
IP54

ayrıca kapasıtıf olmadığınıda ıddıa etmedim yukardakı soruma cevap ver xxVAC nedır mesela 12 VAC nın anlamını açıklarmısın ben bilmiyorum

48 VAC bu nedır bakta öğren abuk sabuk konuşma (48 v Ac gerilimde Çalışır)
220 VAC/DC bunada bak anlamını ustana hocana sor sayın 3-eelektronik (220v Ac yada Dc gerilimde Çalışır)
Kimseye Bişey Sormama Gerek Yok
TEKRAR EDİYORUM Hakaret Etmek Yerine BİR ELEKTRONİK SİREN AL VE İNCELE Mesleki olarak Faydası Olacağına eminim.

The End.

güzel kardeşim konuyu büyüten sensın kimseyede hakaret etmek haddım değıl dıkkat edersen kimin saygısız ve hakaret ettığını gorursun konuyu hakarete fılanda getırme senın dedığını yapalım örnek verıyorum dıkkat et uçtane 9 volt pil serı bağliyalım bunuda 27 volt yapar 24 voltluk sirene bağliyalim iş gorurmu görmez çünkü sirenin istedığı akimi vermez pil buda volt X akim = watt yapmazmı ? madem voltajla bu işi hallediyorsun neden enerjı çekıyorsunkı bağla pille çalıştır olsun bitsın bukadar düşünüyorsunuz kusura bakmayın hakaret olarakta alınmayın lutfen

sonuçta sesi yukseltıp insanların dıkkatını çekecek seviyeye getirmek neden anlamıyorsunuz bir örnek mınarelerdekı hoparlörler hiçbirşey bilmiyorsanız mantığınızı çalıştırın sayın ustam ben sana ıstedığın voltajı vereyim istedığım sesı çıkaramazsın devre serısıne 50 k drenç bağliyayım o sirene kulağını dayasan ses alamazsın ama ac 220 veya dc 220 gorursun devre gırışınde yüke bındırdığınde siren bellı gucu kadar akim çeker bunu öğren bence

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri