24V elektrikli arıza korna,siren nereden bulabilirim nasıl almalıyım?

Faydalı Olduğuma Sevindim.
Az Daha Anfilerle, Araba Kornalarıyla, Hoparlörlerle Siren Devresi Yapacaktınız. :)

sonuçta sesi yukseltıp insanların dıkkatını çekecek seviyeye getirmek neden anlamıyorsunuz bir örnek mınarelerdekı hoparlörler hiçbirşey bilmiyorsanız mantığınızı çalıştırın sayın ustam ben sana ıstedığın voltajı vereyim istedığım sesı çıkaramazsın devre serısıne 50 k drenç bağliyayım o sirene kulağını dayasan ses alamazsın ama ac 220 veya dc 220 gorursun devre gırışınde yüke bındırdığınde siren bellı gucu kadar akim çeker bunu öğren bence
bey efendi sizin gözünüzden kaçtı sanırım diğer beyin verdiği linklerde zaten sirenlerin tükettiği akımlar da verilmiş sayfanın altına doğru bakınca görünüyor. Lütfen tartışmayalım bu şekilde, kocaman insanlarız nihayetinde ortak yolu bulup anlaşırız.

sayın ebru_drn arkadaşin linkını verdığı üründe çektiği akimi yazıyor hala benımle watt olarak bu ürün değerlendirmez dıyor ustelık yazdıklarına bakarsanız tartışma derecesine getırdı ikincisi benım yazdığım yapılmış uygulanmış bir çozum sen uygulamazsın o başka ılla uygula dıyende yok elektriklı cihazlarda ohm kanununu bilmiyenler tartışma konusu yapıyor ustelık hakaret edıyor neyse boşver bilgılendırmek için yazdım kimseyle tartışacak zamanım yok

sayın ebru_drn arkadaşin linkını verdığı üründe çektiği akimi yazıyor hala benımle watt olarak bu ürün değerlendirmez dıyor ustelık yazdıklarına bakarsanız tartışma derecesine getırdı ikincisi benım yazdığım yapılmış uygulanmış bir çozum sen uygulamazsın o başka ılla uygula dıyende yok elektriklı cihazlarda ohm kanununu bilmiyenler tartışma konusu yapıyor ustelık hakaret edıyor neyse boşver bilgılendırmek için yazdım kimseyle tartışacak zamanım yok
hayır bence 3e-elektronik bey bence wattına göre standart olmadığını söylemek istemiş. Neticesinde gücüne değil gerilimine bakıp seçim yapılıyor.

Ben bu sirenlerin belli süre çalıp susması ve müdahele edilmediği zaman tekrar çalışması için nasıl bir röle kullanmalıyım?
http://krk.com.tr/urunler.asp?islem=detay&aID=210&kID=218&ID=411
bu uygun mudur?
Bu Uygun Değildir Kullanım Amacınıza Baktığımızda. Size Gerekli Olan ON/OFF Ayarlanabilir Yada 2 Ayarlı Flaşör Tip Çalışan Zaman Rolesidir.

Ayrıca Küçük Bir Hatırlatma:
Zaman Rolesi Seçerken Kurduğunuz Sistemin Gerilimine Uygun Zaman Rolesi Seçmelisiniz.

bazi buyuk arkadaslar gene beni ti ye almis ve cuneyt abi de kizmis.
simdi birincisi bir amfide ne olursa olsun cekilennakimin onemi yoktur, hangi frekanslarla calisiyor bu onemli!
elektronik sirenler amfilidir ve 1 amper olmasi da onemsiz. cunku zatem cok dusuk bir frekans araliginda calisir 450 hz mi ne baslangic frekansidir. 100 hz gibinyuk isteyen frekansla baslamadigi icin normalin 2 kati ses alirsiniz.
inanmayan otursun bir oto alarmij sesini dinlesin. tek basina golbasi trafigini bastirir!
ikinci olarak tek almak minzorunda?
3-5 tane alirsin teki 5 lira zaten, tek bir alarma 100 lira vermektense bundan 5 tane alip her yere kurmak zor mu? 24 voltu dusurup role tetigi yaparsiniz 12 volt bir trafoile sorenleri beslersiniz 2 watt trafo 5 ljra. daha ne kombinasyonlar vae. bilip bilmeden insanlari ti ye almayin cuneyt abi dehakli ayrica sirenlerde watt onemi yoktur,

bir sey daha. usb lerin bile kac voltta kac amper harcadigi yaZilir, pazarlama stratejisi, yoksa o rekla, kismi naail dolsun:)

Voltajı yazılıyor zaten!Bu cihazlar 12 volttan başlar 220 volta kadar çıkar!Bu nedenle firmalar kataloglarına ve etiketlerine çalışma voltajını mutlaka yazar

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri