Ben de fuarda cumartesi 2-3 saat kalabildim. Sayın volcanoos ile tanıştım ve kendisine ayrıca tüm diğer site yöneticisi arkadaşlara bu siteyi kurup geliştirdikleri için teşekkür ediyorum. Fuar kendimizi güncellememiz için çok iyi fırsatlar sunuyordu bana göre.

arkadaşlar fuara hataydan geldim bu websitesinin arka planında böyle iyi niyetli hoş arkadaşların olduğunu bilmek beni çok rahatlattı. herkese iyi çalışmalar.

merhaba
Arkadaşlar maalesef bende bu sene gelemedim gelip bu tanışma ortamını yakalayamadım neyse inşallah bir dahaki sefere

peki fuarda tanıtılan ürünlerin broşürlerini nasıl temin edebiliriz ben şahsen görev yerim uzak oldugu için katılamayacagım.yöneticilerimizden dilegim kursa katılan firmalardan ürünlerinin tanıtım kataloglarını ve teknik dökümanlarını kargo vasıtasıyla firmaların ücretlide olsa göndermelerini saglayabilirlermi?teşekkür ederim şimdiden..

peki fuarda tanıtılan ürünlerin broşürlerini nasıl temin edebiliriz ben şahsen görev yerim uzak oldugu için katılamayacagım.yöneticilerimizden dilegim kursa katılan firmalardan ürünlerinin tanıtım kataloglarını ve teknik dökümanlarını kargo vasıtasıyla firmaların ücretlide olsa göndermelerini saglayabilirlermi?teşekkür ederim şimdiden..

Gerekli firmalarla irtibata geçip katalog talep ettiğinizde size yardımcı olacaklardır.Ayrıca forum içinde de katalog ve kullanım klavuzu bölümünde de yararlanabilirsiniz.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/urun-kataloglari-fiyat-listeleri-kullanim-kilavuzlari/

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri