fuar güzeldi asıl güzellik sanal alemdeki dostları yüzyüze konuşup sohpet etmek idi

herkese teşekkür ederim.

Güner Demir

Geldim ama hangi salonda olduğunuzu unuttuğum için bulamadım. görevli arkadaşlara sorarak bulayım dedim ama rehberde 'kontrol kalemi' diye kayıt olmadığı için bulamadılar.
internetin başında olduğunu düşündüğüm bir arkadaşı arayıp internetten bulmasını isticektim ama oda telefonu açmadı.
ne diyelim nasip değilmiş, inş. başkasına

Sayın Üyelerimiz

Gelen üyelerimiz olsun, gelmeyen ama gönülleri bizle olan üyelerimiz olsun, herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Gerçekten bu fuar bizlere çok şeyler kattı. Birbirlerimize yardımcı olduğumuz insanlar ile yüz yüze görüşme, tanışma ve sohbet etme imkanı ve elimizden geldiğince üyelerimizle konuşma fırsatını bulduk. Onlarla tanışıp, görüşmek bizleri gerçekten mutlu etti ve inanın ki zaman zaman duygulu anlar yaşadık. Yanlışlık ile ilgilenemediğimiz kişiler varsa özür dileriz. Beklentilerimizin üzerinde, yoğun bir katılım vardı.

Şunu samimiyetle söyleyebilirim ki; bu stand hepimizin standı idi. Öğrenciden, teknikere, mühendisinden, genel müdürüne, öğretmeninden, teknikerine, müdürlere varıncaya kadar standımıza geniş yelpazede katılım oldu. Üyelerimizin, forum hakkında duygularını açıkça dile getirmeleri ve onları standımıza geldiklerinde mutlu görmek bizim için inan ki çok güzel bir duyguydu. İnanıyorum ki, onların da bu samimi davranışı aynı şekilde onları daha da mutlu etmiştir.

Müsterih olun, en ufak şüpheniz dahi olmasın. Bizler burada hiçbir ticari amaç gütmeden, hiçbir ticari amaç taşımadan, sizlerin burada bulunduğu gibi gönüllü olarak bizler de buradayız. Sponsorluk çalışmaları, yayınlanan reklamlar bunların hepsi tamamen sizlere, düzenlediğimiz organizasyon, faaliyet ve yarışmalar olarak dönmektedir. Kesinlikle en ufak ticari kazancımız yok. Yarışmalar, organizasyonlar düzenlenerek sizlerin bunlardan yararlanabilmesi bizim için yeterli. Önümüzdeki günlerde, çok daha farklı ve güzel faaliyetlerle karşınızda olacağız.

Sitemiz sponsorluğunda bulunan; Bileşim, Mert Bilgi İşlem ve ECT Group'a forumumuza olan desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki; hep beraber forumumuzu çok güzel noktalara taşıyacağız. Bu forum hepimizin.

Son düzenleme:
guzel bir fuardı bende uğradım standa volkans ve robo oradaydı

Ben de fuarı gezmek, forum kardeşlerimle/arkadaşlarımla tanışma için İstanbul'daydım hafta sonu. Ama sadece cumartesi günü 2-3 saat boyunca fuar alanında kalabildim ve bu süre volcanoos, Roboelektronik ve gunerdr ile tanışabildim. Özel mesajla yazıştığım bütün dostlarımla tanışıp muhabbet etmeyi çok isterdim. İnanın fuar alanında bir kaç salonu ancak gezebildim.

Fuar standında hiç bir karşılık beklemeden bizlerin bir araya gelmesi için çalışan görevli yöneticilere de buradan ayrıca teşekkür ederim.

Arkadaşlar güzel iş çıkardınız...

Bu coşku ve heyecan içinde sayın yener74 ustama teşekkür etmeyi unuttum.
Fındıklar için tekrar tekrar teşekkür ediyorum yener ustam.
Fuara gidipte elinde fındık torbasıyla eve dönen ilk kişi benimdir herhalde.
Sizlerle tanışmak gerçekten güzeldi.
Hoşçakalın. Allaha emanet olun.

Bende gelmek isterdim ama nasip değilmiş. Birdaki sefer umarım
Sizlerin paylaşımlarını gördükce sevinmekteyim. Umarım birlik beraberliğimiz daha güzellikler ortaya cıkarmasıyla.

:eek:

merhabalar arkadaşlar fuara gittim fakat fuarcılıkla alakası yok. canlılık yok yeni ürün çeşitleri yok . yani eşentiyon almak için gidilen bir yer gibi. FORUM un standını gezme fırsatım olmadı ve daha sonra öğrendim fakat COFASO standını ziyaret ettim. Fuar sisteminde daha çok yol almamız gerekiyor.

merhabalar arkadaşlar fuara gittim fakat fuarcılıkla alakası yok. canlılık yok yeni ürün çeşitleri yok . yani eşentiyon almak için gidilen bir yer gibi. FORUM un standını gezme fırsatım olmadı ve daha sonra öğrendim fakat COFASO standını ziyaret ettim. Fuar sisteminde daha çok yol almamız gerekiyor.

* Fuarları her zaman desteklerim. Bu tarz organizasyonlara ülke olarak ihtiyacımız var. Özellikle WIN 2. Faz fuarının ayrı bir önemi var. Hem ulusal hem uluslararası geniş yankı bulan ve yüksek katılıma sahip olan bir fuar olma özelliğini taşımaktadır.

* Fuarların firmalar arası diyalog ortamının artmasına, tüketicilerin firmalar ile tanışması, sorunlarını anlatması, sorular sorması, sık sık seminer vb. organizasyonların olması açısından çok güzel bulmaktayım.

* Eksiklikler, öneriler konusunda fuar organizatörü firmaya bildirilmesi zannediyorum daha faydalı olacaktır. Olumlu veya olumsuz eleştirileri değerlendireceklerdir.

Bu coşku ve heyecan içinde sayın yener74 ustama teşekkür etmeyi unuttum.
Fındıklar için tekrar tekrar teşekkür ediyorum yener ustam.
Fuara gidipte elinde fındık torbasıyla eve dönen ilk kişi benimdir herhalde.
Sizlerle tanışmak gerçekten güzeldi.
Hoşçakalın. Allaha emanet olun.

est. şefim ne demek.
Sizin foruma kattığınız emekler karşısında bir avuç fındığın lafı mı olur.
Bu arada fuarda tanışmamıza vesile olan tüm görevli arkadaşlara yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.ödül törenine de katılmak isterdim ama fuarda gezeceğimiz o kadar çok alan vardı ki sadece 3 hol ü gezebildik.zaman kaybetmemek için örneğin kablo bağlantı elemanlarının standını bulunan fuar katılımcılarından yabancı üretim kaynaklı olanları hiç gezmek luzumunu bile hissetmedik.İnşallah bu yabancı menşeili üreticiler de türkiyede üretim tesisleri açarlarda onların ürettikleri mamulleri temin etme yoluna gidebiliriz.
Her zaman için yerli malı yurdun malı diyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri