WIN´10 Fuar Başlığı

Avcılar Metrobüs durağından nasıl gelebilirim?
Eskişehirden trenle gelmek istiyorum. Ücretsiz otobüslerin tıklım tıklım dolu olduğunu biliyorum. Akşam son trene yetişmem gerekiyor.

Avcılar Metrobüs durağından nasıl gelebilirim?
Eskişehirden trenle gelmek istiyorum. Ücretsiz otobüslerin tıklım tıklım dolu olduğunu biliyorum. Akşam son trene yetişmem gerekiyor.

eğer eskişehirden trenle gelecekseniz, haydarpaşa da indikten sonra servise bineceğiniz yer çok yakın. büyük otopark var göreceksiniz zaten evlendirme dairesinin yanında. ücretsiz otobüsler tıklım tıklım olmuyor. ayakta yolcu alınmıyor zaten...

Eskişehirden trenle gelecek arkadaşın Haydarpaşaya kadar gitmesine gerek yok. Yoksa tekrar geri gelmesi icabeder.
Söğütlüçeşme istasyonunda inmesi gerekir. İstasyondan aşağı indiğinde otobüsleri görecektir.

Merhabalar;
Stand da görüşmek üzere..

Herkese Selamlar..

Bir aksilik olmazsa yarın fuardayım inşaallah.
Sayın volcanoos !
Bu senede stand' da sizmi varsınız ?

Son düzenleme:
Davetiyeler hakkında bir bilgi vermek istiyorum. Geçen sene davetiye istemiştim sizden , sizde zahmet edip yolladınız.Ama fuar alanına gidince öğrencilerin davetiyeye ihtiyacı olmadıgını gördüm. Bi nebze sizi boşuna yordum. Tavsiyem , öğrenci isen davetiye aramayın.
İkinci olarak , tüyap alanın girişinde koli koli davetiye bulunuyordu. Davetiyesiz gelenler orda kaydını yaptırıp girebiliyorlardı. Yani davetiye yine çok mesele değil. Sadece orada biraz vakit kaybedim davetiye doldurmanız gerekir.
Saygılar.. İyi forumlar..

Bu sene fuara ben katılamayacağım ama işyerimizdeki diğer Ustamızı gönderdik.İnşallah standımızı ziyaret eder ve bir çayınızı içer.Fuarda görevli olan tüm arkadaşlara selamlar.iyi fuarlar dileklerimle
Kolay gelsin herkese...

Bir aksilik olmazsa yarın fuardayım inşaallah.
Sayın volcanoos !
Bu senede stand' da sizmi varsınız ?

ben ne yazık ki bu sene katılamıyorum, cumartesi Murath ve gezer77 pazar günü ise Murath, gezer77 ve acilstop adlı yöneticilerimiz fuar standımızda olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri