volcanoos

Katılımcı Üye
Sayın KontrolKalemi.com üyemiz ;

Kontrolkalemi.com kurulduğu andan itibaren Türkiye’nin en büyük ihtiyacı olan yetişmiş işgücü ve mesleki eğitim alanında çok büyük bir boşluğu doldurmuş ve bir forumdan çok internet üzerinden ücretsiz eğitim veren bir mesleki eğitim kurumu haline gelmiştir. Kısa sürede Türkiye'nin en büyük mesleki gelişim platformu olan Kontrolkalemi.com her geçen gün katlanarak artan ziyaretçi sayısı ile daha fazla büyümekte ve kalitesini her geçen gün yükseltmektedir.

Kontrolkalemi.com birçok kurumsal firmadan mühendis, teknik öğretmen, tekniker ve teknisyenlerin bulunduğu, geri kalan kısmını ise öğretim görevlileri ve mesleki öğretim kurumlarında eğitim görmekte olan öğrencilerin oluşturduğu dev bir mesleki gelişim platformudur. 70.000 den fazla üyesi bulunan forumumuzda tüm üyeler karşılıksız olarak birbirleriyle bilgi paylaşımı içerisindedir ve bu bilgi paylaşımların aynı meslekten insanların birleşmesine, kaynaşmasına, mesleki bilgi ve becerilerin artmasına katkıda bulunduğu şüphesiz bir gerçektir.

Son yapılan altyapı değişikliğinden sonra alınan lisanslar ile profesyonel forum düzenine geçmiş bulunmaktayız ve bu profesyonelliğimizi yeni açılımlarla birleştirip kendimizi daha iyi tanıtmak için yönetim olarak her yıl düzenlenen WIN'09 (World of Industry) fuarına katılma kararı aldık. Yapılan temaslar sonucunda fuarın 2.fazı (Otomasyon, Electrotech, Hydraulic & Pneumatic) için fuarı düzenleyen kuruluş olan Bileşim Yayıncılık Fuarcılık A.Ş. nin bize stand tahsis ettiğini siz değerli üyemize bildirmekten mutluluk duyarız. Bu fuar da tüm üyelerimizi görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtip, katılmamızda yardımlarını esirgemeyen Bileşim A.Ş. ye teşekkürü bir borç biliriz.

Ayrıca Mert Bilgi İşlem ltd. (COFASO) sponsorluğu 1 Şubat tarihinde başlayıp, 15 Şubat'da sona eren ve fuardan sonra da devam edecek Notebook hediyeli proje yarışmamızın ilk ödülü olan Notebook, yarışmayı kazanan "Very" isimli üyemize fuarın son günü olan 01.03.2009 Pazar günü standımızda verilecektir.

Notebook Hediyeli Proje Yarışması Sonuçları için Tıklayınız

Fuar ve fuara ulaşım bilgileri aşağıda mevcut olup online davetiye için linke tıklayabilirsiniz. Win fuarı 2. faz için ayrıca davetiye isterseniz ücretsiz 3 adet davetiye adresinize kargo ödemeli olarak gönderilecektir. Davetiye taleplerinizi ad, soyad, telefon no, adresinizi belirtip

WIN '09 Online Davetiye için Tıklayın

Fuar Bilgileri

WIN - World of Industry Fuarı'nın 2. Fazı 26 Şubat - 01 Mart 2009 tarihleri arasında, 3 büyük sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetlerini ziyaretçiye sunmaları üzerine devam ediyor.

2007 yılından itibaren, gelen katılımcı taleplerinin karşılanabilmesi ve ziyaretçilere daha çok sayıda firmanın sergilendiği bir ortam yaratılabilmesi amacıyla WIN'07 Fuarları 2 fazda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilmektedir.

İkinci fazda yer alacak fuarlar: 26 Şubat - 01 Mart 2009
• OTOMASYON'09
(16. Endüstriyel Otomasyon Fuarı)
• ELECTROTECH'09
(10. Enerji, Elektrik ve Elektronik Fuarı)
• HYDRAULİC & PNEUMATİC'09
(6. Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarı)

Fuar alanı adresi:
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
E-5 Karayolu , Gürpınar Kavşağı,
Beylikdüzü / Büyükçekmece
34522 İstanbul – Türkiye
Tel: 0090 212 886 6 886
Fax: 0090 212 886 6698

Ziyaret saatleri:
2. Faz
26-27-28 Şubat 10:00-19:00
1 Mart 10:00-18:00

Ücretsiz Otobüs Servisi Tarifesi
Taksim Atatürk Kültür Merkezi önünden
Gidiş 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00
Dönüş 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi önünden
Gidiş 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00
Dönüş 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00

Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme Dairesi yanı otoparkı
Gidiş 09:00, 10:00, 12:00, 14:00
Dönüş 13:00, 15:00, 19:00

Otomobil ile ulaşım
TEM otoyolundan Büyükçekmece-Hadımköy çıkışı ya da E-5 otoyolundan Beylikdüzü-Gürpınar kavşağı kullanılarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ne ulaşılabilir.

Daha ayrıntılı bilgi için : WIN '09

Önceki fuarlarda kullanmak için yaptığım WWW.KONTROLKALEMİ.COM afişi halen elimde duruyor. Şayet ihtiyaç olursa memnuniyetle verebilirim.

Bu arada ben davetiyemi on-line aldım.

beyler bende birşey diyeyim şu an ben 2 yıllık bittirdim vede tezimide yaptım şu an fu ar vakti gelmeden okuyan arkadaşlara sesleniyorum hemen bittirme projesi için gerekli malzemeleri çıkartın vede fuar vakti geldimi fuardaki herkez ile çekinmeden konuşun emin olabilirsiniz ki bu fuarlarda yardımcı oluyorlar yani ben epey yardım aldığımı söyliyebilirim nereden baksanız 2000 ytl lik istediğim malzemeleri uzun koşturmalar sonunda aldım eminim isteyerek ararsanız allahın yardımıylada bulursunuz

üniversite okuyanlar bu yönüylede değerlendirmeye çalışsınlar fuarları

fuar staj ve iş imkanları açısından da faydalıdır. öğrencilere tavsiyem cv hazırlamaları ve firma temsilcileriyle birebir görüşmeleridir...

Güzel bir girişim. Faydalı olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese Allah kolaylık versin.

inşallah katılmak ve forumumuzun standını ziyaret etmek nasip olur
çayımı ve bisküvilerimi hazırlayın:p

davetiye için teşekkürler geçen sene kaçırdım bu sene oradayım

Ben bişey soracağım.. Biz Kocaeli Üniversitesi Teknikeğitim Fakültesi toplu gelmek istiyoruz.Davetiye işi nasıl olcak.Davetiyeye baktım şirket adı falan istiyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri