2 Gündür Arızayı Arıyorum...

Arkadaşımız burada biraz tecahülü arif sanatı yapmış....:)

2 gündür arızayı araman bu konudaki tecrübeni gösteriyor, bilmediğin konuda ne araıyorsun merak ettim doğrusu kopuk kablo falanmı aradın? Resimlerden görünen oki ;
Ayrıca Rolenin remini koymamışsın.!!
1. Kondansatörler çok eski muhtemelen bitiktir , onları yenile
2. Pano üzerindeki ampermetrelerde yükün oldukça dengesiz olduğu görülüyor , monofaze kondansatör kullanmalısın, bunun içinde monofaze kondansatör destekli role kullanmalısın Entes RG3-12C veya CS öneririm
3. Tecrübeli birine yaptır ondan öğren , deneme yanılma yaparsan o panoyu senin yapman iki ay sürer işletme sahibinede iki ay fazledan reaktif bedel ödetirsin

Resme bakıp tahmin etmek arızayı bulmaktan daha zor görünüyor.

arkADAŞIM BU KONULARI SENİN KADAR BENDE BİLİYORUM 1.Sİ ORADA OTOMATİK KOMPANZASYON SİSTEMİ YOK LOKAL SİSTEM 2.Sİ MONAFAZE YÜK DE YOK MOTORLAR VAR SADECE 3.SÜ MESAJLARIN AKIBETİNİ TAKİP ETMEDEN EZBERE YORUM YAZIYOSUN BUDA SENİN ACİZLİĞİNİ GÖSTERİYOR YAZMAK İÇİN BİRŞEYLER YAZMA BENİM BU KONULARDAKİ BİLGİM YETERLİ ÇOK ŞÜKÜR TARTIŞMA ORTAMI YARATMAYINIZ NİCKİNDENDE BELLİ OLACAĞI GİBİ GENÇSİN BU DAVRANIŞINI CAHİLLİĞİNE VERİYORUM BURADAKİ AMAÇ İNSANLARI RENCİDE ETMEK DEĞİL MESLEK TABANLI YARDIMLAŞMA LÜTFEN ÜSLUBUNA DİKKAT EDEREK KONUŞ...

Son düzenleme:
arkaşlar konunun içeriğini okumadan yorum yapmayın lütfen

sende benden aşağı kalmamışsın ilk forum başlığında resimleri koyup ''işte arkadaşlar bu panoda tam 2 gündür arıza arıyorum bulmadım Allah yardımcım olsun :) '' demişsin ve alt yorumlara baktım, kontaktör ve kondansatörleri görünce kompanzasyon panosu diye düşündüm amacım yardımcı olmaktı, açıklamanı 2 gün sonra forumun 2. sayfasında ve daha sonrasında yapmışsın, önyargılı davrandığım için özür dilerim , sende açıklama yazsaydın herkes ne aradığını sormazdı bende o yorumu yapmazdım, Panoyu yenilemekle en güzel çözümü üretmişsin

sende benden aşağı kalmamışsın ilk forum başlığında resimleri koyup ''işte arkadaşlar bu panoda tam 2 gündür arıza arıyorum bulmadım Allah yardımcım olsun :) '' demişsin ve alt yorumlara baktım, kontaktör ve kondansatörleri görünce kompanzasyon panosu diye düşündüm amacım yardımcı olmaktı, açıklamanı 2 gün sonra forumun 2. sayfasında ve daha sonrasında yapmışsın, önyargılı davrandığım için özür dilerim , sende açıklama yazsaydın herkes ne aradığını sormazdı bende o yorumu yapmazdım, Panoyu yenilemekle en güzel çözümü üretmişsin

evet arkadaşım teşekkür ederim ilk mesajı düzeltme şansım olsa zaten düzelticem ama buna yönetici izin vermiyor ne yazıkki

kardeş sök onu sen hangi devirden kalma o buşonlu sigortamı kaldı piyasada :))))

@ykp55
Konu hakkında bir sürü gereksiz mesajlar geliyor.Konu çok eski ve sorun çözülmüş.Konunun kilitlenmesi iyi olur.İstersen modlara mesaj at.

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri