2+1 ses sisteminin çıkışlarının birini çalışmıyor. (Right)

ferhatim21

Üye
2+1 ses sisteminin ses çıkışlarından sağ çıkış çalışmıyor.Hoparlör lerde sıkıntı yok denedim ikiside çalışıyor. Fotoğraflarını aşağıya koydum sistemin. Sorun ne olabilir. Şimdiden Teşekkürler.

b4v2Vb.jpg

1npkpj.jpg

QgPlPy.jpg

PE7oaO.jpg

QgPl8j.jpg

metal soğutucuya bağlı 3 adet çıkış enteğresinin her biri, bir hoparlörü sürer (4. resim) hoparlörler bağlı iken parmağınızla bu enteğrelere sırayla alt tarafından dokunun,ses çıkartmayan entegre bozuktur.emin olmak için yerlerini değiştirip deneyin.kolay gelsin.

metal soğutucuya bağlı 3 adet çıkış enteğresinin her biri, bir hoparlörü sürer (4. resim) hoparlörler bağlı iken parmağınızla bu enteğrelere sırayla alt tarafından dokunun,ses çıkartmayan entegre bozuktur.emin olmak için yerlerini değiştirip deneyin.kolay gelsin.

Sağolun deneyeceğim

Dediğinizi yaptım hepsinden ses geliyor. Ama o dediğim girişten çok az ses çıkıyor çalışıyor ama ses çok az fullde bile

Olası diğer seçenekler.
kaynak olarak kullandığınız pc veya tv nin çıkışlarından biri zayıf olabilir
ara bağlantı kablosu arızalı olabilir.
volume (potansiyometre) arızalı olabilir.
son olarak zayıf bir ihtimal,ton kontrol devresi(preampli devresi) arızalı olabilir.
bir tavsiye,volum sonuna kadar açık ilen orta uçlarına bir tornavida ile dokun,sonra input soketinin canlı uçlarına dokun arada fark olmaması lazım.kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri