15 şubat sevgilisizler günü

pery

Üye
14 şubatı kutlayamıyoruz bari yalnızlığımızı kutlayalım :D gerçi nasıl kutluycaz ben onuda bilmiyorum xD

bu gibi günler para tuzağı günleri , bir düzen kurulmuş
faydalanma günleri ( satıcı )

karını , sevgilisini ( biraz uyğunsuz ama nişanlısı diyelim bir ad konmuş olsun ) ,annesi ,babasını vs gibi
sadece belirli günde hemde para vasıtası ile hatırlayacak anlamı ?

güzel konu isabet olmuş...
30 yaşına geldik elimize dişi sinek bile değmedi bu ne biçim işdir arkadaş 14 şubatta herkes sevgilisiyle el ele gezerken sarılıp koklaşırken biz melül melül onları seyrettik Allahtan revamıdır bu bize ?
sonrada diyorlar ki niye isyan ediyon ? isyanı bırak sabaha kadar içecem nerdeyse... :( :( :(
nescafe bile 3ü 1 arada bense hala yalnızım... :(

güzel konu isabet olmuş...
30 yaşına geldik elimize dişi sinek bile değmedi bu ne biçim işdir arkadaş 14 şubatta herkes sevgilisiyle el ele gezerken sarılıp koklaşırken biz melül melül onları seyrettik Allahtan revamıdır bu bize ?
sonrada diyorlar ki niye isyan ediyon ? isyanı bırak sabaha kadar içecem nerdeyse... :( :( :(
nescafe bile 3ü 1 arada bense hala yalnızım... :(
[emoji23][emoji23][emoji23]

Arkadaş nasıl yalnız olmayalımki bizim okuduğumuz dönemde endustri meslek lisede 300 erkek 3 tanede kız ögrenci vardı reaktifte bile oranlar yuzde 15 bizdeyse 0,03 haliyle karşi cinsle diyalog kurmayi o gunlerden kaybettik :/

Arkadaş nasıl yalnız olmayalımki bizim okuduğumuz dönemde endustri meslek lisede 300 erkek 3 tanede kız ögrenci vardı reaktifte bile oranlar yuzde 15 bizdeyse 0,03 haliyle karşi cinsle diyalog kurmayi o gunlerden kaybettik :/

ayne çok doğru üniversiteye gittik myo orda durum aynı arkadaş 500 tane erkek varsa 200 tane kız vardı hepsinin de burnu havada kızlar kara borsaya düşmüştü resmen bizim kısmetimiz mi kapalı anlamadım ki raf ömrümüzü doldurmak üzereyiz.... :( :(

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri