10" dokunmatik delta - siemens op. panel kıyaslama

nbasarici

Üye
Bir projede dokunmatik operatör paneli olarak Siemens 10" MP277 kullanmayı düşünüyorduk. Daha sonra çalıştığımız firma alternatif olarak Delta 10.4'' DOP-AE10 op. panel önerisinde bulundu. Daha önce delta kullanmadığımız için tereddütteyiz. Fiyat olarak ise aralarında uçurum var.
Siz ne tavsiye edersiniz? Delta Op. panelden sıkıntısı olan problem yaşayan varmı?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
delta dünyada kendini kanıtlamış bir firma, bende delta ile uğraşıyorum, bence dene derim

delta number one siemens in yıllardır afra tafrasını çekmeye hiç gerek yokmuş

arkadaşım ben 10'' kullandım tavsiye mi istiyosun 10 numara bütün ekranlarını kullandım hepsi iyi özellikle b serisi

10.4" Esa kullanıyoruz.Çok memnunuz ama fiyatları yüksek.
Malum artık ekonomi zamanı biz de Delta düşünüyoruz bundan sonrası için.
Siemens OP yi hic tavsiye etmem.

uzun zamandır delta HMİ panelleri kullanıyoruz,makina üreticisi firmayız.hicbir sorun yaşamadık.teknik destegide cok iyi veriyorlar..rahatlıkla tafsitye ederim...

markaları kötülemek amacımız değil ama bazı ayrıntılarıda görmezden gelmek olmuyo arkadaşlar siz bu alanda armutla ayvayı karşılaştırmışsınız ya ben Beijer operatör panelleri satışını yapıorum fakat siemes le delta gibi bir firmayı aynı kefede değerlendirmeyin Deltanın değerlendirmesi Easywiev,touchwin, gibi markalarla olabilir her otomasyoncunun geçmişinde siemens vardır değilmi bunu untmayalım.....

deltanın tüm op larını kullandım bence 10 numara özellikle de b serisi ayrıca ekonomik, bu zamana kadar hiç bir aksaklık la karşılaşmadım. bu arada beijer panelde kullandım bence aralarında fiyat farkı hariç pek fark yok.

Bencede

Delta ekranlar harika.
Bir ara müşterim telemecanique istedi
150 € verip programlama kablosu aldım. Yazılım da cabası

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar