Delta PLC+DELTA OP PANEL+DELTA SERVO.. Konfigürasyon ve program konusunda

Delta PLC+DELTA OP PANEL+DELTA SERVO.. Konfigürasyon ve program konusunda yardıma ihityacm var acıkcası daha önceleri siemens le proje yamaktaidim ekonomik olduğu icin delta ürün klanmak istiyorum..öncelikle yapacağım uyulamasu şekilde sabit duran bir parçayı hareketli bir taşlama motoru ile işle milin 100/1 hasesiyetle taşlamamız gerekiyor..burda bu ayarı servonun yapmasını düşünüyoruz..ve birde dokunmatik bir panelden deger girmek istiyoruz....burada kulanılmak istenen servo yaklaşık 500-750w gibi bir güçte seçilecek.. delta plc ile servo yu rs 485 üzerinden mi yoksa darbe ile sürmek mantıklı.. artı 2 adet portu olan delta plc hangisini tavsiye edersiniz..tşk şimdiden herkese arkadaşlar..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba,

PLC ve Panel kullanımı başka markalarda kullandığınızı belirttiğiniz gibi aşağı yukarı aynıdır.
Burada PLC ile servo sürülme yolunu bilmeniz gerekebilir.

Servoların sürülmesi başlangıç için PLC pulse çıkışları ile sürmek pratik olabilir.
Bunun için DVP28SV11T transistor çıkışlı bir cpu kullanabilirsiniz.

Delta Otomasyon • Giriş

PLC pulse komutları türleri ve kullanımını için linkteki bülteni inceleyiniz.

Gerisi PLC ile fiziksel bağlantılarınızla ilgilidir. Kullandığınız modele göre değişir.
Delta Otomasyon • Forumu görüntüle - DELTA SERVO SİSTEMLER
Linkten inceleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

ben 14 ss transistör çıkışlı plc ile servolu bir makıne yaptım calıstırdım problem cıkmadı değer gırmek için ekranda kullandım istediklerini anlatırsan yardımcı olurum yazılım hakkındada

Arkadaşlar cevplar icin sagolun bir sorum daha olucak deltada cihazlarda.iskonto nekadardır acaba..

iskonto %40 diye biliyorum.

tşk hocam..adetli alımlarda bu fiyat değişiyormu yoksa sabit mi..

Asda a2 servo ile uçar testere uygulaması yapılabilirmi

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri