şerit led için flaşör devresi

Merhaba , bir sorum var.

2 tane 4.8'er watt , 60 ledli şerit led için flaşör devresi arıyorum. Bulabildiğim flaşör devresinde şerit led yerine ampul veya tekli led kullanılıyor. Şerit led için devre bulamadım. Elinde şerit led için ayarlı flaşör devresi olan var mı ? Bulduğum devreler tek led için hazırlanmış , tek led yerine veya tek ampul yerine şerit led bağlasam düzgün çalışır mı ? Teşekkürler.

12 volt ile çalışan devre olur, tabii şeritlerin 12 voltta çalıştığına göre diyorum

12 volt ile çalışan devre olur, tabii şeritlerin 12 voltta çalıştığına göre diyorum
1618045779353.png

Bu devre uygun gibi , cevabınız için teşekkürler.

ona dikkat etmedim , üzerinde 60 led bulunuyor tekinde,, şerit tek çipli , iki şerit ledi yakabilecek ayarlanabilir flaşör devresi lazım , 48 li bir devre buldum ama bana 120 tane ledi yakacak lazım , nete baktığımda 1 amper civarı bir akım gerekecek gibi duruyor , deneyeceğim.

çubuk ledi 48 li 60 lı diye düşünme, tek bir lamba led olarak düşün, önemli olan kaç voltta çalıştığı ve kaç amper çektiğidir.

Teşekkür ederim , led şantiyede olduğu için pazartesi bakar, amperi hesaplayabilirim ,voltu 12 volt diye hatırlıyorum. güç kaynağı olarak da led trafosu yerine 12 volt adaptör yeter diye umuyorum , tabi şu anda hep umuyorum , umarım ilerde yapabilirim , teşekkür ederim cevaplarınız için , deneyeceğim.

Teşekkür ederim , led şantiyede olduğu için pazartesi bakar, amperi hesaplayabilirim ,voltu 12 volt diye hatırlıyorum. güç kaynağı olarak da led trafosu yerine 12 volt adaptör yeter diye umuyorum , tabi şu anda hep umuyorum , umarım ilerde yapabilirim , teşekkür ederim cevaplarınız için , deneyeceğim.
kullanacağın adaptör çektiği amperin en az 2 katı olsun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri