İş kazası videosu

Her zaman her yerde ne kadar dikkatli olunsada her an bu tip kazaların olma ihtimali vardır. Çünkü bizler insanız ve hataya meyilli varlıklarız. Dolayısıyle bu tip kazalara maruz kalmamak için gereken tedbirleri hepsini almak ve en az iki kişi çalışmak gerekir. dört göz (gözlük kullanımından bahsetmiyorum) iki gözden iyidir. Sevgiler saygılar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hiçde öyle değil arkadaşım bizdede var manuel olarak yayını kurduğumuz kesiçi kapıyodu ama değiştirdik

gözümün önünde ustamın kolu parçalandı o an aklıma geldi
gerçekden cok dikkat etmeliyiz

selam lar arkadas lar biliyoruz ki bizim işimiz rikslidir ama bir
de tehlikelidir am a bana göre sevkli bir meslek tabiki biraz degil coook dikkatli olmalıyız arkadaslar .... gecmiş olsun

hepinize kolaylarrr gelsin

bölesine bir iş kazasına şahit olmadım gerçekten çok kötü bi durum inşallah bundan sonrada şahit olmam.önce tedbir insanın yedek parçası yok.paylaşım için tşk

görünmeyen bi ejderha ile başbaşayız arkadaşlar...en iyi savunma şeklimiz iş güvenliği malzemesi kullanmak + tekrar tekrar kontrol ederek çalışma (bilinçli, çalışma)

Geçmiş olsun aynı kaza şeklini bende geçirmiştim.çok şükür ucuz atlattım.

videodan da anlaşılacğı üzere elektrik tedbirsizliği affetmiyor.Her zaman tedbilirli olmak gerekiyor.

arkadaşlar kesinlikle topraklanmış hattı devreye alırken kesiçinin kendini kurmadığını biliyo ve önce kesiçiyi kuruyo toprağ filan açmadan. benim başıma geldi kesiçi manuel olarak kurulurken kendini kapatabiliyo. böyle durumlarda kesinlikle bulunduğun KÖK nden değilde bir önceki KÖK nden manevra istemek lazım.. allah korusun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri