İş kazası videosu

arkadaşlar merhaba ben tezim için elektrik kazalarıyla ilgili ideo topluyorum elinizde varsa burdan paylaşırsanız çok sevinirim...Teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yorumların hepsini okudum
bn 6 senedir elektrik arıza servisinde çalışıyorum
kesicilerin çoğu eski!
bırakın uzaktan kendini kurmayı yakından bile elle zor kuruyoruz
evet kesiciyi manuel kurarken bi sarsıntı oluyor bazen ayırıcı o sarsıntıdan kendi kendine açılıyor yada kesici kendini kapatıyor bunlarda başımıza geldi.kesiciyi kurarken bi kişide ayırıcının kolunu tutoyor açmasın diye.Bakım diyorlar bizde n bakımı ya patladımı bozuldumu o zaman değiştirsiniz mantığı hala vede hala devam ediyor n yazıkki. eksiğimiz çok diyoruz bizi eğtime yollayın bunların önüne geçelim diyoruz ama ses yok
bir problemin çözümünde yer almayanlar sorunun ta kendileridir ondan sonra başımıza iş kazası geldimi aman kardeşim söyleseydiniz aman krdeşim şöyle beyle tır vırı....
bunları yaşadım yada yaşadık arkadaşlarla.bi yorumda da bi gerideki hücreden manevra yapılsın deniyo
çok haklı dediği doğru ama
diyorum ya bizimn sistem eski biz bi geriden manevra yapmaya kalkarsak ilave bir sürü trafo açmış oluruz bunuda istemiyolar neden diyecek olursanız hani sizde duymuşunuzdur kaliteli enerji olayını ha işte ondan
keşke vede keşke denildiği gibi olsa
inanın bu işlerde uğraşanlar çok stres altındadır
allah hepimizi kazalardan belalrden korusun.....

işte herşey bizim elimizde olmuyor ancak patlayınca birine bişeyler olunca önlemler alınmaya başlanıyor Allah hepimizi korusun bazen tehlikeyi göre göre çaresizlikten dolayı tehlikeye giriyoruz.

arkadaşlar ben bu işe yeni başladım( Tedeş)valla çeşitli şeyler duyuyoruz ama şuana kadar allah korusun problemle karşılaşmadım inşallahda olmaz 1 kez değil belki beş kez kontrol ve düşünmek gerekiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,913
Son üye
Sadullahfahri

Yeni konular

Geri