çok dertliyim arkadaş..

arkadasım sen daha baştasın keske lıseye donebılsem sımdı unı 2 okuyorum çalış başarırsın herşey not demek deıl sen sadece meslegını sev o sana yerrr

Bende lisedeyken devreleri hep sonuncu bitiren olurdum ve çoğu zmn çalışmazdı.O zamanlar aynen senin gibi düşünüyordum.Tabi millet dalga geçtikçe bende kendimi salak birşey sandım ve dersleri astım 5-6 tn fln da zayıf getirmiştim.Ama Üniversteye gelince bazı şeylerin değişmesi gerektiğini anladım ve şuan ayıptır sölemesi sınıf birincisiyim ;D Yürekten isteyip kendini derslere verdikten sonra yapılmayacak şey yokmuş

sn.şef gerçekten güzel açıklamış işte yorum bu olsa gerek...

endtri meslek lisesi elektrik bölümü mezeunu olarakm liseyi bitirdim. 1993 senesi idi o zmanalar not sisitemi 10 üzeinden di. yani en yüksek not 10 du . elektro teknik dersinin sınavına girdik. bu ders elektrik teorisini matemetiksel olarak pekiştiren bir der ti.oldukça zor bir ders. hocamız soruları dağıttı ve bize 40 dakika süre verdi.ayrıca sınav içerisinde deftrlerimize bakabileceğimizi ve notlarımızdan yaralanabileceğimizi söyledi.ben sınıftan çıkıyorum 40 dakika sonra gelirim de3di. :D :D :D
hepimiz sevinçten havaya uçuyoruz.sınav başaladı ve defterlerimizi açtık ama ne yazıkki defterimizde böle bir soru yoktu. bütün sınıf abuk sabuk şeyler yazmış kağıtlarına .ben dahil.
aradan bir hafta geçti sınav sonuçları açıklanıyor. mehmet 8,ahmet 10,hüseyin 9 ve böyla 10 üzerinden güzel notlar. hocamız daha sonra şunu söledi. çocuklar bu notlarınız 100 üzerinden aldığınız notlardır.
daha sonra mesllek yüksek okuluna gitmiştim buradaki en iyi dersim elektroteknik dersi oldu. ve bu teorileri yüksek matemetik kuramları ile gördük. anladım ki zor ama çok zevkli bir ders.

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,334
Son üye
caner3434
Geri