İstanbul karaköy'de elektronik malzeme satışı yapıyorum. Firma ismi vermiyorum sanırım reklama girer öğrenmek isteyen ihtiyacı olan özelden mesaj atabilir :)

selam ustatlar elektronık mezunu degilim uydu bilgisayar kart tamir işleri ile ugraşıyorum
next seıkon yumatu redlıne istanbul bilişm ürünleri servisligi var elektronıge merakım oldugundan 10 yıldır bu işlerin içindeyim şanlıurfa ceylanpınar ilcede oturuyorum

çelik sektöründe çalışıyorum özellikle çubuk haddesi üzerine

SAMSUN EML MEZUNUYUM
fakat sonradan merak ve azimle plc öğrendim şuan bursada otomamotiv sektöründe Bakım departmanında otomasyon işleri yapıyrum
genelde sıemens s7200,s7300,s71200 olmak üzere fatek,delta ,bekof(soft plc) leride
kullanıyorum ayrıca abb robotlarında kurulumu,arıza tespit ve tamirini yapıyorum
bulunduğum takımın takım lideriyim daha öncede tekstil sektöründe çalıştım
kumaş ve iplik boya makinalarını ram ve diğer makinaları iyi bilirim,
yardıma edebileceğim arkadaş olursa herzaman için yardıma hazırım

çıraklıktan yetiştim dışarıdan meslek lisesi elektirik elektronik bölümünü okudum ist dayım yurt içi yurt dışı fabrika otel hastane benzin istasyonu petrol kimya fabrikası çimento fabrikası sülfirik asit fabrikası köşk villalar apartmanlar akıllı binalar havuz üniversite liman yol şantiyesi gökdelen 55katlı.hatırladığım bunlar...

Yapı denetçisi elk.müh. arkadaşlar ne maaş almaktalar.paylaşalım...

1999 Mimar Sinan EML 2 sınıftan terk ettim okulu. Açık Öğretimden bitirdim. Şuanda bir otomasyon firmasında proje tasarım sorumlusu olarak çalışıyorum. PLC Sekonder koruma kumanda panoları her türlü projenin çizimi ve tasarımı ile ilgileniyorum.. Ayrı yetten de bilgisayar donanımlarına bakıyorum Arızasını bakımlarını programlarına bakıyorum.. İZMİR

Forum istatistikleri

Konular
128,468
Kullanıcılar
450,408
Son üye
omerbehlulka

Yeni konular

Geri