hangi sektörde çalıştığımızı burda paylaşırsak birbirimize daha faydalı olabileceğimizi düşünüyorum kolay gelsin!!!(2005 end.elektronik mezunuyum şuanda alüminyum folyo sektöründe faaliyet gösteren firmamızda elektrik teknikeri olarak çalısıyorum makinaların arızalarının tespiti ve arızaların giderilmesı sistemlerde gerekli değişiklikleri yaparak verimlilik ve iş güvenliğinin arttırılmasına yardımcı olmaya çalışıyorum)

Son düzenleme:
1992 konya fatih eml mezunuyum matbaa makinaları tamiri yapıyorum izmir

Son düzenleme:
özel bir elektrik şirketinde çalısıyorum proje cızıyorum ve keşiflere cıkıyorum .... elektrık teknıkerım ADANA da yaşıyorum

döküm sektöründe çalışıyorum (otomotiv yan sanayi), Bakım onarım, arızalara müdahale ve idari işlerden sorumluyum. elektrik teknik öğretmeniyim...

Istanbulda yaşıyorum serigraf baskı makinaları arızalarına bakıyorum.Endüstri meslek lisesi mezunuyum.Anlaşmalı oldugum 6 firmanın genel elektrik arızalarına bakıyorum.Malum piyasa şartları bugünlerdede evde çekirdek çıtlatıyorum.

İstanbul Göktürk köyünde lüks bir sitenin teknik servis şefiyim." Ne iş olsa yaparım abi "hesabı her türlü işe giriyoruz. Elimizden geleni esirgemiyoruz. Çıraklıktan yetişme, 35 yıllık elektrikçiyim.

95 MYO elektrik mezunuyum
Çelik boru üretim fabrikalarında 97 den beri değişik fabrikalarda çalışıyorum.
07 ekim den beri baklavalı saç üretim fabrikasında elektrik teknikeri olarak çalışıyorum.Tesisin O.G beslemesinden trafo bakımından kompanzasyondan makinaların arızalarından bakımlarından ve revizyonlarından sorumluyum.Hatta sekreterin odasındaki prize bağlı nokia şarj cihazı bile bize bağlı:p

1995 meslek lisesi mezunuyum. Gıda makineleri üreten bir firmada metal dedektörleri üzerine çalışıyorum.

Allah kısmet ederse, ANSYS'in Elektromanyetik Analiz aracı olan EMAG ile kısa bir süre içerisinde çalışma yapmaya başlayacağım. Elektronik mühendisliği mezunuyum. Şu an eğitim sürecindeyim. Bu analiz sayesinde, üretim aşamasında Elektrik ve Manyetik alan hesaplamalarının önemli olduğu her türlü cihaz modellenebilinip, simulasyon yapılabiliniyor. Örnek verecek olursak Mikrodalga fırın.

Saygılar

İ.B.B. Şehir Tiyatrolarında Sahne Işıkçısı olarak Çalışmaktayım.
2003 MYO Elektrik Böl. Mezunuyum.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri