2007 teknık lise mezunuyum . makine otomasyonları ve makine Bakım işlerinde calısıyorum.

1996 mezunu elektrik teknikeriyim.. makına üzerine calısıyorum son 6 yıldır sun ta mdf sektorundeyim.. su an menaltas orman urunlerin de sunta, suntalam fb elektrik bolum sefi olarak calısıyorum..

2005 maltepe üniversitesi mezunuyum teknik servisdeyim. Fluke-Tektronix-Keithley-GoodWill-Lutron-Cie-EuroSMC-Elgar-TTİ-...... elektronik cihazlarınız varsa tamir ve bilgi amaçlı paylaşım yapabiliri.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2006 melek lisesi mezunuyum bobinaj atölyesinde mcc vede dağıtım panoları yapıyorum.Ayrıca atölyemizin arge sorumlusuyum.

eml son sınıf öğrencisiyim elektrikli ev aletleri teknik servis bölümü bu siteye yeni üye oldum sitenin amacları olsun insanların birbirine yaklaşımları olsun çok beğendim üniversite sınavına hazırlanıyorum elektrik- elektronik ögretmenliği düşünüyorum bursalıyım saygılarımla

merhaba arkadaşlar ben organize snayi bölgesinde elektrik teknikeri olarak çalışmaktayım.

97 den bu yana taahhüt işi yapan çeşitli firmalarda çalışdım.Şu anda istanbul perpada taahhüt işi yapan bir firmada çalışıyorum.düz lise mezunuyum.bu siteden çok konularda bilgi edindim. emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim...

meslege yeni atıldım 4,5 yıldır bu işle ugrasıyorum 4 yıl çimento fabrikasında su anda ise 150 kişilik büyük mermer fabrikasında elektrik teknisyeni olarak calısıyorum 2000 afyon endüstri meslek elektrik bölümü mezunuyum

elektronik ve güvenlik sistemleri üzerine çalışıyorum. ( alarm , kamera , yangın ihbar , kartlı geçiş , parmak izi okuma , yüz tanıma , pc donanım vs...)

merhaba arkadaşlar 2001 düz lise mezunuyum Sivas Belediyesinde elektrik işlerini yapıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Geri