1993 beykoz denizcilik su ürünleri m.l elektrik bölümü mezunum şu anda istanbul ümraniye modoko - imes bölgesinde elektrik malzeme ve taahhüt üzerine işyerim var. Avm lerde dekorasyon mağaza işi yapıyorum

1992 ÇÜ.OMYO Muhasebe bölümü mezunuyum. Baba mesleği elektrik işleri yapıyorum. Son 5 yıldır Otogaz istasyonlarının elektrik işi montajlarını yapıyorum. Ayrıca bazı LPG Dispencerlerine Bakım-onarım servis hizmeti vermekteyim.

fermuar sektöründe elektrik bakım bölümünde çalışıyorum merzıfon eml lisesi mezunuyum elektrik teknisyeniyim istanbul da yaşıyorum

merhaba 85 tarsus eml mezunuyum.1987 den beri mersin trt çukurova müdürlüğünde elektronik teknisyeniyim.burada her türlü bakım,yayı.kurgu ve uplink işleriyle ve hatta tüm bilgisyarlarında network işleriyle sorumluyum.bu arada mersin üniversitesinde elektronik teknolojisi bölümüne ikinci öğretim olarak başladım.eksik olduğum bir mikroişlemcler kaldı.onda da biraz gelişirsem iyi olur düşünccesiyle okula başladım.herkese selamlar. isa sakar

2009 elektrik-elektronik müh. mezunuyum.Telekomünikasyon sektöründe enerji ayağında çalışıyorum..

2001 elektronik mezunuyum mezun olduğum günden beri senelik izin kullanmaksızın çalışıyorum 11.02.2011 tarinden beri tarım ve hayvancılıkla uğraşıyorum (meslekten jübile yaptım) :)

2005 - Bilecik Teknik Lisesi Elektrik Bölümü Mezunuyum....Bilecik BienSeramik te elektronikçiyim...

İstanbulda çalışıyorum telefon santralleri ve güvenlik sistemleri satış ve servis.

kocaeli myo yani bilenler belki kullar myo die bilir 2007 mezunuyum 3 yıldırda özel bir elektrik şirketinde elektrik teknikeriyim..BRİSA da görev yapıyorum..mesleğimi gerçekten çok seviyorum hergün yeni şeyler öğreniyorum bu beni çok mutlu ediyor iyiki sınırlı mesleklerden birine sahip değilim..KOCAELİ/İZMİT

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Geri